Šíp.deník.cz

Agáta Hanychová odtajnila partnera číslo sedm, vypadá jako filmová hvězda

5 fotografií 5
Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Hanychové se ve vztazích příliš nedaří Od rozvodu s Jakubem Pachařem vystřídala Hanychová sedm milenců Bývalou modelku živí poslední roky Instagram Hanychová se vždy novým úlovkem ráda pochlubí na sociální síti
Sdílej článek:

Agáta Hanychová opět hraje svou oblíbenou hru s postupným odhalováním nového partnera. Před pár dny se oficiálně pochlubila milencem na Instagramu a nedočkavým fanynkám o víkendu ukázala tvář svého čerstvého úlovku. Je to sympatický kudrnáč a údajně se živí jako lékař. Vizáží ovšem připomíná filmovou hvězdu. 

Agáta Hanychová od rozvodu s Jakubem Prachařem jede doslova maraton v lovení milenců. Za dva roky stihla exmodelka vystřídat sedm mužů a i když o každém z nich mluvila jako o životní lásce, vztahy vydržely maximálně tři až čtyři měsíce.

Před dvěma týdny ještě prožívala Agáta romantickou dovolenou po boku podnikatele Jiřího Hellera, po návratu ale oznámila nečekaně rozchod. "Nejsme spolu. Holky, můžete mu napsat," přiznala dvojnásobná maminka během živého vysílání na Instagramu.

Pauzu od randění si ale opět Hanychová nedala ani na minutu a ihned se vrhla po hlavě do nového dobrodružství.

Agáta Hanychová si potrpí na dramatické odhalování nových milenců

Tajná dovolená, rozmazaná fotka a odhalení, Hanychová je napoučitelná

Nelze přehlédnout, že Agáta Hanychová neustále opakuje u svých vztahů stejný scénář. Nejprve odjede s milencem na tajnou dovolenou, následně přizná, že není sama, pak nahraje rozmazanou fotku s novým úlovkem, případně jeho siluetu zezadu a nakonec o přichází dramatické odhalení tváře.

I když to šestkrát po sobě nevyšlo, Hanychová se svých osvědčených metod nevzdává a i s přítelem číslo sedm se jich věrně drží.

Proto po tajném romantickém pobytu na horách a rozmazané fotce přišlo o tři dny později veliké finále. 

Hanychová ukázala svého doktora na stories.

Fanoušci tipují, že nový vztah Agátě vydrží do nového roku

Jelikož se Agátě Hanychové ve vztazích příliš nedaří a střídá partnery častěji než roční období, ani novému románku fanoušci nedávají příliš veliké šance.

"Dávám jim tak do nového roku," tipují lidé v komentářích s tím, že už by se na tříměsíční známosti Hanychové mohly uzavírat sázky.

Agáta je samozřejmě jako vždy po uši zamilovaná a sexy lékaře vidí jako otce svých budoucích dětí, zda to ale bude konečně ten pravý, si netroufáme odhadnout. Důležitý bude tříměsíční mezník, který zatím překonal jediný milenec o pouhé tři týdny. Necháme se tedy překvapit, zda kudrnatý doktor trhne rekord.

Před čtrnácti dny ještě randila Hanychová s Jiřím Hellerem

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů