Šip.deník.cz

Agáta Hanychová se vrátila k expříteli, svalnatý Raiter pro ni má slabost

22 fotografií 22
Agáta Hanychová Adam Raiter
Agáta Hanychová Adam Raiter
Zdroj: Instagram
Agáta Hanychová Honza Loskot Agáta Hanychová Jakub Prachař Agáta Hanychová Agáta Hanychová
Sdílej článek:

Agáta Hanychová ještě před nedávnem opěvovala svého nejnovějšího milence Honzu Loskota alias pana Mekáče. Tento vztah je dle našich informací už minulostí. Dvojnásobná maminka má totiž opět blízko ke svému ex, truhláři Adamovi Raiterovi.

Agáta Hanychová od rozvodu s Jakubem Prachařem má na vztahy vyloženě smůlu. Bývalá modelka za dva roky vystřídala šest milenců. Z žádného románku ale nevzniklo nic vážného.

Posledním úlovkem dvojnásobné maminky byl Honza Loskot, se kterým nedávno vyrazila v karavanu na vodu a dokonce mluvila o třetím dítěti. 

Agáta Hanychová opět tráví čas s Raiterem

Velice bolestivý byl pro Agátu Hanychovou rozchod s potetovaným truhlářem Adamem Raiterem. Důvod rozpadu vztahu si nechala Agáta pro sebe a zklamání jako vždy léčila dalším milencem.

Po několika měsících odloučení ale Hanychová od údajně dokonalého Loskota opět utekla do náruče Raitera. Agáta s potetovaným truhlářem tráví každou volnou volnou chvilku na wakeboardu a Raiter ji dokonce natočil do jednoho ze svých stories, čehož si sledující na Instagramu okamžitě všimli.

"A přesně vím, s kým tam jsi. Viděla jsem u Adama Raitera video a nejspíš láska," hromadí se v komentářích dotazy na staronový vztah. Hanychová se snažila situaci zachránit a odepsala zvědavým fanouškům, že je s Adamem kamarádka. Redakce Šípu ale dostala od ověřeného zdroje úplně jiné informace.

Loskot už je minulostí, Hanychovou to táhlo k ex

"Agáta se s Honzou rozešla. Vídá se s Adamem, nechci rozebírat detaily, ale rozhodně jsou víc než kamarádi, jak ona tvrdí. Bojím se, že se Adam znovu popálí, ale má pro ni slabost, takže se do toho nechal zase vtáhnout," prozradil naší redaktorce exkluzivně zdroj z okolí dvojice.

Hanychová s Raiterem randila od konce minulého roku a románek trval tři měsíce. Vypadá to ale, že si k sobě ex milenci opět našli cestu.

Dvojnásobná maminka raději návrat k bývalému zatím tají a není čemu se divit. Za časté střídaní mužů se Agáta v poslední době stala terčem ostré kritiky. Všechny milence totiž představuje svým dětem, což se některým sledujícím zdá velice nezodpovědné. Hanychová si ale evidentně ze zlých jazyků nic nedělá a dál si užívá svého neřízeného životního stylu. Necháme se tedy překvapit, zda vztah s Raiterem oznámí veřejně a jak dlouho jim to tentokrát vydrží…

Hanychová na Raitera nemohla zapomenout.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů