Šíp.deník.cz

Hanychová je v tom až po uši: Se Soukupem fotí jeden zamilovaný snímek za druhým

5 fotografií 5
Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová tvoří pár s Jaromírem Soukupem. Dali se dohromady během natáčení. Agáta je nyní prý velmi šťastná. Vydrží její nový vztah?
Sdílej článek:

Modelka Agáta Hanychová ještě donedávna nechtěla o svém novém vztahu s Jaromírem Soukupem nijak mluvit, teď už je ale připravená svou lásku sdílet i se světem. Na sociální síti zveřejnila již několik fotografií s mediálním magnátem, se kterým si v současné době užívá dovolenou ve Španělsku. 

Zdá se, že je influencerka a modela Agáta Hanychová až po uši zamilovaná. Vztah s mediálním magnátem a moderátorem Jaromírem Soukupem potvrdila před několika málo dny, nový pár ve vodách českého šoubyznysu ale existuje už zhruba měsíc. Minulý týden se dvojice rozhodla vyrazit na první společnou dovolenou a odjeli do španělské Marbelly, kde Soukup vlastní dům. 

Zatímco zpočátku si písečných pláží a moře užívali sami, posléze se k nim připojila i matka Hanychové, Veronika Žilková, se kterou do Španělska přijela i její dcera Kordula a také její vnoučata a Agátiny děti Kryšpín a Mia. 

Zamilované snímky

Agáta nejdříve sdílela jen tajemné snímky, na kterých sebe sama a svého partnera zachycovala jen prostřednictvím svých stínů. To se ale krátce na to změnilo. Modelka je zvyklá se svými fanoušky sdílet nejrůznější střípky ze života a vždy jim ukazovala i partnery, kteří byli po jejím boku. A ani Soukup už není výjimkou. 

Influencerka během svého pobytu v zahraničí stačila pořídit několik společných snímků se Soukupem, přičemž jeden z nich sdílela na Instagramu ve stories a jméno mediálního magnáta při označování zakroužkovala velkým srdcem. Agáta je zkrátka velmi zamilovaná. 

Nedávný rozchod

Agáta Hanychová ještě před několika týdny tvořila pár s pohledným chirurgem Andrejem, se kterým randila sedm měsíců. Spousta z jejích fanoušků měla za to, že se Agátě konečně podařilo najít toho pravého, jenže pak přišel nečekaný zvrat. Agáta právě v pořadu Jaromíra Soukupa s názvem Instinkty prozradila, že je opět singl, a v ten moment se moderátorovi rozzářily oči nadšením. Během rozhovoru jí pak neustále lichotil a poukazoval na její inteligenci a krásu. A snažení se mu nakonec vyplatilo. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů