Šíp.deník.cz

Dcera Agáty Hanychové Mia: Tatínka se na oslavě nedočkala!

Manželství Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře je už definitivně u konce. Bývalí partneři nemají zrovna přátelské vztahy a jejich rozchod neprobíhá zrovna v přátelském duchu. Špatné vztahy ale odnáší jak malá dcera Mia, tak starší syn modelky, Kryšpín!

1 / 11
Agáta Prachařová

Agáta se s Jakubem dala dohromady, když Kryšpínovi byl pouhý rok. Otcem prvorozeného syna Hanychové je Mirek Dopita, nikdy se však ke svému synovi nehlásil.

Kryšpín tak bere Jakuba jako svého otce a dokonce mu říká tati. Odchod Prachaře tak paradoxně byl náročnější právě pro Kryšpína, než pro jeho vlastní dceru Miu, které jsou teprve dva roky a celou situaci tak vnímá méně, než její starší bratr.

Mia měla před pár dny narozeninovou oslavu, kterou uspořádala Agáta ve svém domě. Přivezla si z dovolené kamarádku Daniel, která jí pomáhala s přípravami. Kromě malé Mii slavila narozeniny i exotická známá z Izraele. Zásadní člověk ale na oslavě chyběl…

Sexy kamarádka Agáty zastupovala Prachaře.

Agáta a Jakub jsou prý na ostří nože a jejich komunikace aktuálně silně vázne. Oba se chystají na rozvod a jelikož jde o veliký majetek, přátelský boj to nebude.

Že nejsou schopni komunikace dokazuje i to, že se Jakub nezúčastnil rodinné oslavy své dcery! Podle všeho herec zatím s dětmi nemá pravidelný kontakt, ani nejsou s Agátou domluvení, jak se budou do budoucna o děti střídat!

Mia se tak musela spokojit s kamarádkou Agáty a dalšími pozvanými hosty. Šíp kontaktoval jednoho z přátel modelky, který nám k dusné atmosféře řekl víc!

Hanychová nechce trávit čas sama, tak si přivezla kamarádku.

"Nerad bych řekl něco, co by Jakuba nebo Agátu poškodilo. Co ale asi není tajemstvím, že se nerozešli v dobrém. Všimněte si, že ho Agáta hodně provokuje, dává mu to sežrat!" tvrdí náš zdroj!

Je pravda, že Hanychová skutečně poslední dny záměrně provokovala na svém Instagramu fotkami od moře. Nejdřív dávala na obdiv své dokonalé křivky, pak ale přitvrdila a vyfotila se v obětí hned dvou mužů!

Opálení fešáci hned zaujali dámskou část sledujících modelky a začaly komentovat, který z nich by k Agátě lépe seděl! Jakub ale nevypadá, že by na výkřiky do tmy své ženy nějak reagoval. Navíc, diváci show Česko Slovensko má talent si čím dál více všímají jeho flirtu s Dianou Mórovou!!!

Agáta manžela umí provokovat!

"Všimli jste si, jak na Dianu sahá, dotýká se jejich vlasů, je mezi nimi vidět jiskření," shoduje se většina lidí v diskuzích! Podle diváků nedokáží Jakub ani Diana skrývat své vzájemné sympatie!

Zda je ale výrazně starší porotkyně talentové soutěže skutečně Jakubovou milenkou, zatím ani jeden z nich nepotvrdil. Přeci jen, od rozchodu s Agátou uběhlo teprve pár týdnů.

Ještě v srpnu se manželé pokoušeli dát rozpadající vztah zachránit, nakonec to ale vzdali. Nyní je čeká nepříjemná část, rozdělit majetek na dvě části. Vzhledem k tomu, že Prachař celou společnou vilu navrhoval, nebude pro něj lehké své dílo opustit! Máme se ještě rozhodně na co těšit…

Manželství se jim nepodařilo zachránit.

PrachařoviZdroj: profimedia

Agáta jezdí k moři, Jakub zase obchází večírky.

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů