Šíp.deník.cz

Chtěla Karla Gotta zpět? Nad chováním Alice Kovácsové dodnes visí otazníky

4 fotografií 4
Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Alice Kovácsová udržovala dlouhá léta s Karlem Gottem poměr. Karel Gott se tenkrát nechtěl vázat. Alice mu poskytla svobodu. Po Karlovi Gottovi šílela snad každá žena. A zpěvák si jejich přízeň uměl užít.
Sdílej článek:

Karel Gott a Alice Kovácsová spolu i po dávném rozchodu vycházeli skvěle a byli si velmi blízcí. Když pak ale do života Mistra vstoupila jeho pozdější manželka Ivana, velkému přátelství mezi dřívějšími milenci byl konec. Kovácsová následně začala zveřejňovat různé fotografie se zlatým slavíkem. A nikdo vlastně neví proč.

Psal se rok 1983, když se Karel Gott seznámil s Alicí Kovácsovou. Té bylo v té době sedmnáct let a byla zpěvákovou velkou obdivovatelkou. Jak sama před časem uvedla pro Blesk, sehnala si kdysi telefonní číslo na Mistra od tatínka své kamarádky, který pracoval u policie. Měla štěstí, neboť Gotta zrovna zastihla u telefonu. Nabídla mu, aby se zastavil u ní doma, že mu upeče něco dobrého. Překvapený zpěvák byl zaskočen její přímočarostí a za Alicí se jednoho dne skutečně vydal. A tak začal románek, který trval dlouhých deset let. 

Vztah to byl poněkud zvláštní, neboť měl Karel Gott velmi rád svou svobodu, a tak Alici nebyl věrný. Ta však s jeho aférkami neměla žádný problém, nebo jej minimálně nedávala najevo. Dle jejích slov bylo možná toto důvodem, že se k ní zpěvák vždy rád vracel. Po deseti letech dal Karel Gott přednost jiné ženě, Alice jeho rozhodnutí respektovala a společně z intimního vztahu přešli do toho přátelského. Ten se začal bortit ve chvíli, kdy se v životě zlatého slavíka objevila jeho životní láska Ivana. 

Nevraživost mezi ženami?

Těžko říct, co se před lety vlastně stalo. Zpěvákova dcera Dominika, se kterou Mistr častokrát Alici Kovácsovou navštěvoval, v rozhovoru pro Expres tvrdila, že Ivana svému manželovi zakazovala styk s jeho blízkou přítelkyní, a dokonce mu měla hrozit rozvodem, pokud ji neuposlechne. Jak bylo ovšem dříve patrné z reakce samotného Karla Gotta na adresu Kovácsové, věci se mohly mít tak docela jinak. 

Poté, co se začalo proslýchat o tom, že se již Karel Gott nestýká s Alicí Kovácsovou, začala Alice sdílet fotografie s Mistrem. Těžko říct, zda tak činila proto, aby naštvala Ivanu, nebo jen veřejně nostalgicky vzpomínala na staré časy. „S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoc,” uvedla v té době Kovácsová pro zmíněnou redakci. Z jejích slov lze i pochopit, že tak nějak věřila, že se vztah Mistra a Ivana nakonec rozpadne. 

Psychopatické chování

Karel Gott se k fotografiím s Kovácsovou nikdy nijak nevyjadřoval. V jeden moment mu už ale došla trpělivost, a sice ve chvíli, kdy vyšlo na povrch, že Kovácsová prodala obraz, který jí kdysi Mistr namaloval a věnoval. I když chtěla dát část ze získané částky na dobrou věc, Karel Gott s ní neměl slitování. „Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné – pomalu a jistě mě zabíjí,” vyjádřil se zpěvák na adresu své někdejší milenky. O tom, co přesně se mezi Karlem Gottem a Alicí Kovácsovou kdysi stalo, se však dá jen spekulovat. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů