Šíp.deník.cz

Amanda Bynes je opět na dně: Co přijde po tetování v obličeji a náhlé svatbě?

Duševně není v pořádku a rodiče si dělají starosti. Amanda Bynes se pochlubila tetováním v obličeji a svatbou s mužem, kterého potkala mezi anonymními alkoholiky.

1 / 13
Amanda Bynes

Rodiče Amandy Bynes se nedávno přestěhovali z Texasu do Los Angeles, aby byli nablízku dceři, která podle nich potřebuje pomoc.

Do blízkosti dcery se rozhodli vrátit poté, co Amanda zveřejnila bizarní statusy na svých sociálních sítích - odhalila nové tetování obličeje a oznámenila, že se vdala za Paula Michaela, muže, kterého poprvé viděla tři měsíce předtím.

Své tvrzení záhy odvolala. Jenže pak přišel šok.

Tragická hvězda

Amanda BynesZdroj: profimedia

Amanda a Paul se však rychle znovu sešli, což okomentoval bývalá hvězda na sociální síti nečekaně. Zveřejnila sonogram s popiskem „dítě ve výrobě“, čímž vyvolala otázky, zda se dokázala dostat ze svých psychických problémů, které vedly k minulosti k jejímu kolapsu a léčení.

Rodiče, se kterým herečka nemá zrovna ideální vztahy, se vrátili do stejného okolí po šesti letech, chtěli být předtím blíže ke starší dceři Jillian, ačkoli matka Lynn nadále dohlížela na Amandinu kariéru a účinně kontrolovala život a finance disneyho hvězdy.

Matka a dcera jsou ve válce

Amanda BynesZdroj: profimedia

Amanda žila se svými rodiči v prosinci roku 2019 po dlouhém pobytu v léčebně, teprve nedávno utekla ke svému "snoubenci" Paulovi.

Zřejmě částečně i kvůli složitým vztahům s matkou, která podle ní za její léčení utrácí více než by bylo potřeba. "Amanda trvá na tom, že mohli najít levnější variantu, " nese se okolím herečky.

Otec jí zneužíval

Amanda Bynes-moderátorka stanice Nickelodeon v deseti letechZdroj: www.youtube.com

Ideální to není ani mezi Amandou a jejím otcem, kterého v roce 2013 na Twitteru obvinila ze zneužívání dětí. Ten její tvrzení tvrdě odmítl a herečka je později stáhla a za svá slova se omluvila.

I kvůli výpadům svědčícím o pošramocené psychice si Lynn Bynes přála, aby Amanda zůstala pokud možno v „kontrolovaném prostředí“, protože s jejím unáhleným chováním nesouhlasí.

Návrat na kliniku

Amanda BynesZdroj: winto

Amanda Bynes prý nakonec souhlasila s návratem na léčení, především i proto, že ji o vhodnosti podobného kroku přesvědčil její "snoubenec" Paul.

Ten prý na herečku naléhal, že je v jejím zájmu začít spolupracovat na řešení „traumat z dětství, která ji stále ovlivňují".

Bakalářský titul

Amanda BynesZdroj: profimedia

Rodiče Amandy Bynes výběr kliniky komentují s tím, že dcera si přála pobývat na místě, kde by ji nemohli mít pod dostatečnou kontrolou, takže by nemohli sledovat, jestli léčba problémové hvězdy zabírá nebo ne.

Zároveň odmítli zvěsti o neshodách s tím, že stránky herečky byly napadeny hackery. Amanda prý usilovně pracuje se svou úzkostí a doufá, že brzy získá bakalářský titul.
 

Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání.

Amanda BynesZdroj: profimedia
 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů