Šíp.deník.cz

FEŤAČKA Amanda Bynes v prvním rozhovoru po pěti letech: POSEDL MĚ MIMOZEMŠŤAN!

Pamatujete si na tu roztomilou herečku z rodinných komedií Co ta holka chce, Super náhradník či Panna nebo orel? Možná jste zaregistrovali, že od roku 2010 nehrála v žádném filmu. Amanda Bynes se totiž radši sjížděla v hotelových pokojích a obnažovala se v temných uličkách města andělů. Po pěti letech strávených v limbu, s nosem bílým jako omítka a zarudlýma očima tvrdé huličky, se vrátila, aby řekla svůj životní příběh pohaslé hvězdy, která se dála na drogovou dráhu.

1 / 15
Amanda Bynes boří internet

Amanda Bynes byla oblíbenou herečkou malých holčiček a nadržených puberťáků minulé dekády. Znát jste ji mohli především z filmů pro děti a teenagery, svou krátkou hereckou kariéru odstartovala seriálem The Amanda Show. Poté ji začali obsazovat do větších filmů. První větší role ji čekala ve filmu Velký tlustý lhář. Okamžitě se stala miláčkem publika a všem bylo jasné, že tuto roztomilou, ve tváři baculatou herečku nečeká nic jiného než sláva.

Šeredně se zmýlili! No dobře, ještě deset let patřila k favoritům fanoušků, kteří ji bezhlavě nominovali do každé zbytečné soutěže jako Teen Choice Awards a MTV Movie Awards. Film Panna nebo orel byl její poslední herecký počin. Bynes přeskočila hvězdný chodník slávy a rovnou se vrhla do prvního kontejneru. Život zaplnila drogami, alkoholem a náhodným sexem, a stejně jako u Britney Spears v éře oholené hlavy se psychicky zhroutila. Teď je však zpátky, čistá a upravená, a chce obsadit.

Amanda Bynes zbořila internet

Amanda BynesZdroj: winto

V novém rozhovoru pro americký časopis Paper, kterému taky pózovala na titulní stranu nadpisem [Amanda Bynes] boří internet, se rozpovídala o těch pěti letech, kdy o ní nikdo neslyšel, jenom ji viděli polonahou na ulicích LA, jak si psem zakrývá obličej.

Toto hanebné období by bývalá herečka nejradši zapomněla, jenže už se stalo. Posunulo ji to někam? Pomohlo jí to stát se lepším člověk? Nebo jí to kromě zdravotních komplikací nic dobrého nedalo?

Chci, aby mi Drake zavraždil vagínu

Amanda BynesZdroj: winto

Rok 2013 spadla herečka na dno svého života. Drogová psychóza v kombinaci s depresemi ji zcela změnila, Bynes se doslova přes noc proměnila z nevinné dospělé hvězdičky na abnormálně nechutnou chodící trosku. 

Amanda přiznala, že rok 2013 byl opravdu šílený. Vypovídá o tom i série šílených tweetů, z nichž v jednom, který se stal memečkem, žádala, aby jí zpěvák Drake "zavraždil vagínu". Vyhledejte si to.

Vstoupil do mě mimozemšťan!

Amanda BynesZdroj: winto

,,Když jsem drogy přestala brát, byla jsem úplně normální a ihned jsem si uvědomila, co jsem to provedla. Jako bych to nebyla já. Jako by do mého těla vstoupil mimozemšťan. Nebyla jsem to já," tvrdí Bynes zcela vážně.

,,Je to strašně divný pocit. Opravdu, když jsem byla sjetá, prováděla jsem šílené, nechutné věci. Když jsem je zrovna nebrala, byla jsem úplně v pohodě." Amanda se po oznámení o konci kariéry několikrát zapletla s policií. Většinou řídila pod vlivem alkoholu nebo sjetá jako zimní gumy v létě.

Jaké drogy jste brala?

Amanda BynesZdroj: winto

U otázky Jaké drogy jste brala Bynes čtenáře ujistila, že to nebylo nic tvrdého. Tedy, kokain zkusila, ale nic to s ní nedělalo. ,,Kokain jsem zkusila celkem třikrát, ale nedokázala jsem se z něho sjet. Nemusela jsem ho. Nepatřil mezi mé oblíbené drogy."

,,Začala jsem s marihuanou, poté jsem přidala i extázi," pokračuje vypravěčka. ,,Pak jsem k tomu všemu brala Adderall (používá se k léčbě ADHD, pozn. red.). Ten jsem užívala opravdu hodně. Heroin ani perník jsem nikdy nezkusila."

Co to všechno začalo?

Amanda BynesZdroj: winto

U otázky Co to všechno začalo musela Amanda pátrat v paměti. Marihuanu užívala rekreačně ještě před odchodem z showbusinessu, po filmu Panna nebo orel, své poslední roli, cítila, že na hraní není stavěna a začala utišovat mysl drogami.

,,Nesnášela jsem se v tom filmu," říká Bynes. ,,Nemohla jsem se na to dívat. Byla jsem naprosto přesvědčená, že bych už nikdy neměla v ničem hrát. Film jsem viděla zkouřená marihuanou a úplně to změnilo můj pohled nejenom na můj výkon, ale i na život. Nevím, jestli to způsobila drogová psychóza, ale zcela to obrátilo můj pohled na všechno."

Nabídky se (ne)hrnou

Amanda Bynes je krásná, ale také problémová herečka.Zdroj: Profimedia

Bynes nyní doufá, že se k filmové tvorbě vrátí. Nabídky se zatím nehrnou, nikdo není zcela přesvědčený, že se dostala z delíria, ve kterém posledních deset let žila. Každopádně vypadá vyrovnaně, šťastně, není klasicky nateklá nebo naopak klasicky  vyhublá a dehydratovaná. Třeba ji za rok uvidíme. A když ne, tak víte, co se stalo.

Co si o jejím comebacku myslí Bára Basiková?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů