Šíp.deník.cz

Amanda Bynes ZASE V LÉČEBNĚ: Drogová závislost ji naprosto ovládla!

Dětská hvězdička Amanda Bynes, která v roce 2010 ukončila svou kariéru herečky a zakusila dráhu feťačky, se po sedmi letech vymanila ze svých oblíbených závislostí na kokainu, trávě a alkoholu a ohlásila, že se vrací k herectví. Jestli jste jí ani za mák nevěřili, udělali jste dobře. Sotva pár měsíců po velkém rozhovoru pro magazín Paper se zase vrátila ke starým návykům a skončila v léčebně.

1 / 9
Amanda Bynes

Nová generace hvězdu filmů Co ta holka chce a Super náhradník pravděpodobně moc nezná. Ve své době to ale byla jedna z nejoblíbenějších hereček Hollywoodu. Amanda Bynes se na obrazovkách objevila už ve svých deseti letech na dětském kanálu Nickelodeon. Později se vymanila z pořadů pro malé adolescenty a začala hrát v celovečerních filmech pro zamilované mladé teenky.

Hollywood měla na dlani, bohužel se ho vzdala. V roce 2010 oznámila, že s herectvím končí, protože to není to, co by ráda dělala. Bylo to těsně po premiéře filmu Panna nebo orel. O své roli řekla, že ji nesnášela a musela se zkouřit, aby se ze sebe nepozvracela. Od konce "desátých let" se Bynes objevila maximálně v pořadech Nejhledanější v Americe; Bynes byla viníkem strašné spousty nehod po vlivem, řídila i bez řidičáku a byla několikrát zatčena za držení marihuany.

Zpátky v léčebně, ze které nedávno vylezla

amanda bynesZdroj: profimedia

Bynes doufala, že časy v drogovém opojení navždy skončily. V roce 2017 ohlásila velkolepý comeback. Makala na sobě, zhubla, už nepřipomínala prostitutku na perníku. Stačilo však přičichnout k vůni čerstvě posekané trávy a zase v tom lítala. Podle nejnovějších zpráv se herečka musela zapsat do léčebny.

Zdroje uvádí, že se necelý rok po svém comebacku vrátila tam, odkud vylezla. Tlak médií a očekávání od fanoušků nedokázala ustát a na neurčito se vrátila do stejného odvykacího centra, kde se v minulosti léčila. Její léčení bude probíhat minimálně čtvrt roku, čímž se hroutí veškeré naděje fanoušků, že svou oblíbenou herečku uvidí v nějakém novém trháku.

Jako by do mě vstoupil mimozemšťan

amanda bynesZdroj: profimedia

Amanda si relapsem patrně zkazila svou nově nabitou reputaci i u filmových studií. Kdo by toužil obsadit herečku, která by se během natáčení mohla zfetovat a skončit na další půl rok v léčebně?

Amandin poslední rozhovor pro časopis Paper obsahoval velice osobní zpověď, herečka se nezdráhala mluvit o nejhorších okamžicích a naprostém dnu, kam se kvůli drogám a alkoholu dostala. ,,Když jsem drogy přestala brát, byla jsem úplně normální a ihned jsem si uvědomila, co jsem to provedla. Jako bych to nebyla já. Jako by do mého těla vstoupil mimozemšťan. Nebyla jsem to já," tvrdí Bynes v časopisu.

Heroin a perník nikdy, kokain třikrát

amanda bynesZdroj: profimedia

,,Je to strašně divný pocit. Opravdu, když jsem byla sjetá, prováděla jsem šílené, nechutné věci. Když jsem je zrovna nebrala, byla jsem úplně v pohodě." V rozhovoru vyjmenovala i drogy, které zkusila: ,,Kokain jsem zkusila celkem třikrát, ale nedokázala jsem se z něho sjet. Nemusela jsem ho. Nepatřil mezi mé oblíbené drogy."

,,Začala jsem s marihuanou, poté jsem přidala i extázi," pokračuje vypravěčka. ,,Pak jsem k tomu všemu brala Adderall (používá se k léčbě ADHD, pozn. red.). Ten jsem užívala opravdu hodně. Heroin ani perník jsem nikdy nezkusila."

Co nového u nás?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů