Šíp.deník.cz

Aňa Geislerová jako Prezidentka: Romantickou lásku na plátně prožije s Vetchým

5 fotografií 5
Aňa Geislerová ve filmu Prezidentka
Aňa Geislerová ve filmu Prezidentka
Zdroj: Bioscop/tiskové materiály
Aňa Geislerová se objeví v nové romantické komedii Prezidentka Geislerová je jednou z nejžádanějších hereček u nás Aňa Geislerová s manželem Zdeňkem Janáčkem Herečka si natáčení Prezidentky užila
Sdílej článek:

Aňa Geislerová se již brzy představí divákům v nové romantické komedii Prezidentka. Jejím protějškem bude Ondřej Vetchý, na kterého hvězda snímku pěje samou chválu. 

Zdroj: Youtube

Oblíbená hvězda Aňa Geislerová přijala nabídku na hlavní roli ve filmu Prezidentka, který jde od 26. 6. 2022 do českých kin. 

Zkušená herečka si natáčení velice užila.

"Moje postava ví, že má zodpovědnost k lidem, k funkci, k zemi, nechce to nijak šidit, i na úkor sebe. Což je pak samozřejmě problém," říká Geislerová o své filmové postavě. Podle režiséra má herečka s prezidentkou leccos společného.

Spolupráce s Vetchým byla báječná

Největší oporou pro Aňu Geislerovou byl na place prý Ondřej Vetchý. 

"Spolupráce s ním je vždycky báječná. Je to specifický člověk, ale skvělý partner, se kterým se hodně nasmějeme," chválí Aňa Geislerová svého kolegu Ondřeje Vetchého

"Umí takovým svým specifickým způsobem povzbuzovat, je mi s ním prostě dobře," dodala herečka.

Nesmí vám uniknout

Aňa je buldok


"Náš film může ukázat, že za rolemi, které každý den hrajeme, jsme stále lidmi, toužíme po pochopení a spřízněné duši," říká scenárista a režisér Rudolf Havlík. 

"Aňa je buldok, má neuvěřitelnou vůli, je přímá, otevřená, schopná prosazovat své názory. Její filmová prezidentka je stejná," pěje Havlík na Geislerovou samou chválu. 

Nápad natočit tento snímek dostal režisér už v roce 2016, když s Geislerovou a Vetchým točil Pohádky pro Emu. "Připadalo mi to jako zajímavé a neotřelé téma. Za několik měsíců na to byla zvolena slovenskou prezidentkou paní Čaputová," uzavřel.

Geislerová se ujala hlavní role ve filmu Prezidentka společně s Vetchým

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů