Šíp.deník.cz

Aňa Geislerová s manželem Janáčkem: Po překonané nevěře tokají jako hrdličky

5 fotografií 5
Aňa Geislerová a Zdeněk Janáček
Aňa Geislerová a Zdeněk Janáček
Zdroj: Profimedia
Aňa Geislerová je po boku svéhjo muže opravdu šťastná Herečka se vrátila ke svému manželovi Janáčkovi Geislerová s Janáčkem se na sebe celý večer usmívali Aňa Geislerová se zakoukala před lety do miliardáře Martina Shenara
Sdílej článek:

Aňa Geislerová se po dlouhé době ukázala ve společnosti svého manžela Zdeňka Janáčka a vypadá to, že dvojice překonala krizi ve vztahu. Cesta za láskou ale rozhodně nebyla jednoduchá a jeden čas to vypadalo, že herečka dá přednost jinému muži…

Aňa Geislerová potkala svého manžela po divokém vztahu s muzikantem Romanem Holým, se kterým strávila několik let. Herečka se tehdy zamilovala do neznámého režiséra Zdeňka Janáčka, který pracoval na baru v Divadle Na zábradlí.

Geislerová po krátké známosti s Janáčkem otěhotněla a porodila syna Bruna Fidelia. O rok později se konala svatba a v roce 2007 se jim narodila dcera Stella Ginger.

Rodinné štěstí ale narušil románek herečky, která propadla kouzlu charismatického miliardáře Martina Shenara.

Nesmí vám uniknout

Krize v manželství

Aňa Geislerová se nechala Martinem Shenarem naprosto okouzlit a vypadalo to, že s jejím manželstvím je definitivní konec. Herečka navíc v té době s milencem otěhotněla.

K překvapení všech se ale v pokročilém stádiu těhotenství nezkrotná Aňa rozhodla vrátit k Janáčkovi a záhy porodila syna Maxe.

Kdo je otcem třetího potomka herečky, se dodnes spekuluje, zřejmě ale právě miliardář Shenar, jelikož je s herečkou stále v pravidelném kontaktu. Zámožný podnikatel navíc dle Blesku údajně platil nákladnou rekonstrukci vily v Dobřichovicích, kterou si před lety Geislerová pořídila s manželem Janáčkem.

Nesmí vám uniknout

Jako dvě hrdličky

Zdeněk Janáček se dlouho nikde po boku své slavné ženy Aňi Geislerové neobjevil a šuškalo se, zda ještě vůbec s herečkou tvoří pár. Podle nejnovějších fotografií dvojice je ale mezi nimi opět vše zalité sluncem.

Herečka se svým mužem dorazila na Kampu na křest diáře a celý večer se o něj nehnula na krok. 

Manželé se na sebe romanticky usmívali a všem přítomným předvedli, že i po sedmnácti letech manželství a nevěře se z jejich vztahu nevytratila jiskra. 

Aňa Geislerová je pořádná divoška

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů