Šíp.deník.cz

Hvězda Modrého kódu Anastázie Chocholatá: Bolestivé rozhodnutí!

Díky Modrému kódu se podařilo proslavit mnoho mladým hereckým talentům, patří k nim i Anastázie Chocholatá. Ta ale po téměř ročním působení v seriálu na vlastní žádost odešla. Proč se rozhodla z rozjetého vlaku vystoupit? A jaký to může mít vliv na její kariéru? 

1 / 10
Anastázie Chocholatá

Anastázii ještě před rokem nikdo neznal. Na první pohled nenápadná studentka konzervatoře se do Modrého kódu dostala přes klasický casting.

Svojí roli si velmi rychle oblíbila, sestřička Eva jí přirostla k srdci. "S postavou Evy jsem žila téměř rok, měla jsem ohromné štěstí na kolegy, bude se mi odcházet s těžkým srdcem," přiznala herečka.

Na první pohled se může zdát učinkování v seriálu jako práce snů, jenže realita je bohužel trochu jiná a ta to narazila i Anastázie, která nakonec musela udělat vážné rozhodnutí…

Opustit Modrý kód bylo nutností.

Anastázie ChocholatáZdroj: IG, profimedia

Chocholatá se dostala k hraní v seriálu ve velmi mladém věku, stále je studentkou a to byl kámen úrazu. Natáčení je totiž nejen časově, ale i psychicky náročné.

Mnohdy se začíná brzy ráno, pro herce to znamená vstávat někdy i kolem čtvrté ranní, a protahuje se do odpoledních, někdy nočních hodin, podle potřeb.

Jelikož Anastázii čeká letos maturita a zkoušky na konzervatoři nepatří k nejlehčím, musela se rozhodnout. Začal jí dobíhat nedostatek spánku, stres a proto bylo jasné, že pokud chce diplom, bude muset svou milovanou práci na nějaký čas opustit.

Dostala se na vrchol příliš mladá, udrží se tam?

Anastázie ChocholatáZdroj: IG, profimedia

Stres, nedostatek spánku a strach z toho, že by propadla u zoušek jí dovedl až k odchodu z Modrého kódu. Bylo to pro ní bolestivé, velmi dobře si uvědomuje, že už se nemusí nikdy vrátit!

Producenti sice její postavu nepohřbili, takže si nechali zadní vrátka pro případný návrat, ale za dobu, co bude Anastázie mimo se může lehce změnit dějová linka, kam už se jim mladá herečka zkrátka nebude hodit.

Odejít uprostřed rozjeté kariéry byl zkrátka veliký risk, který ale pro vzdělání musela obětovat. Zda to bylo dobré rozhodnutí se ukáže časem, po škole totiž Chocholatá znovu plánuje návrat k práci!

Mladá herečka věří, že se brzy vrátí na plac.

Anastázie ChocholatáZdroj: profimedia

"Roli Evy jsem opustila na vlastní žádost, chci se naplno věnovat škole, byl to příliš veliký stres" přiznala Anastázie, také ale dodala, že má dveře otevřené a chce se okamžitě po odmaturování vrátit.

Zda o ní bude stále stejný zájem, neví ani ona, ani nikdo jiný, takže to byl opravdu hazard. 

Každopádně jí přejeme hodně zdaru u maturity a hodně pracovních úspěchů do budoucna a třeba se oblíbená postava Modrého kódu za pár měsíců vrátí, nechme se překvapit.

Anastázie se musela rozhodnout, co je pro ní prioritou.

Anastázie Chocholatá

Za pár týdnů jí čeká maturita.

Anastázie ChocholatáZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů