Šíp.deník.cz

Reinders vyhrožoval rozvodem, teď z křivek Mašlíkové nemůže spustit oči

5 fotografií 5
Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
Zdroj: Profimedia
André Reinders a Hana Mašlíková překonali krizi a užívají si vzájemnou lásku jako nikdy dřív Oblečená modelka klame tělem, pod svršky se skrývají svaly z ocele Hana Mašlíková na sobě pořádně zapracovala Modelka získala zlato v soutěží Binini fitness
Sdílej článek:

Hana Mašlíková se před čtyřicítkou začala naplno věnovat posilování a dokonce se zúčastnila soutěže Bikini fitness. Ve cvičení ale pokračuje i nadále a těžká dřina přináší své plody. Modelka se pochlubila na Instagramu dokonale vypracovaným zadečkem, který zachytil na dovolené její manžel André Reinders.

Hana Mašlíková si ke svým kulatým narozeninám nadělila postavu snů a dokonce se zúčastnila soutěže svalovkyň, kde vybojovala zlatou medaili.

Na svém těle ale modelka maká i po získání titulu v Bikini fitness a pokroky ve cvičení se pravidelně chlubí na sociálních sítích.

"Tohle je pro změnu z dovolenkového archivu mého manžela. Jako já jsem spokojená, že má rád můj zadek, ale taky bych občas ráda, abych měla na fotkách od něj třeba i víc vidět obličej než jen p*del," okomentovala Mašlíková sexy snímek z bazénu, na kterém leží na nafukovacím kruhu a dominantou fotky je její vypracované pozadí. Reinders přitom ještě nedávno svou manželku od fitness aktivit odrazoval.

André vyhrožuje rozvodem

André Reinders se rychle rostoucích svalů u svém manželky Hany Mašlíkové jeden čas zalekl a snažil se ji od cvičení odradit tím, že vyhrožoval rozvodem.

"Cvičím pětkrát v týdnu, je to droga. A soutěž? Já si to umím představit, ale André vyhrožuje rozvodem. Já bych chtěla ukázat ještě lepší formu, tak uvidíme, jestli se manžel umoudří," svěřila se modelka Blesku.

Nakonec je ale evidentně MMA trenér ze zaoblených tvarů své manželky nadšený, což dokazuje i zmíněná momentka od bazénu.

Hana Mašlíková a její božské křivky

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů