Šíp.deník.cz

Aneta Krejčíková: Druhé těhotenství nevyšlo, jak plánovala!

Aneta Krejčíková je podruhé těhotní. Druhé miminko herečka plánovala, informaci o těhotenství si přála tajit. To nakonec nevyšo a neštěstí bylo na světě!

1 / 11
Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková se netají svým netradičním přístupem k mateřství. Prvního syna Bena sice rodila v porodnici, ale za asistence porodní duly, speciální asistentky, která vede porod co nejpřirozeněji.

Po porodu syna chtěla herečka zpracovat placentu, kterou by následně mohla konzumovat ve formě tablet, mělo to ale háček. Krejčíková je totiž kuřačka a dlouho si tuto neřest dopřávala i v prvních měsících těhotenství. Z tohoto důvodu nakonec od zpracování placenty nakonec ustoupila.

S druhým dítětem Aneta uvažuje dokonce o domácím porodu! Není ale ještě definitivně rozhodnutá, jelikož s tímto alternativním přístupem nesouhlasí jak rodina herečky, tak někteří její přátelé. Nátlak veřejnosti je Krejčíkové velmi nepříjemný a prozrazení jejího "malého tajemství," jí nepříjemně zaskočil!

Malému Benovi je pouhý rok a brzy k němu přibude sourozenec.

Krejčíková chtěla informaci o svém těhotenství tajit co nejdéle, aby se vyhnula nepříjemným dotazům a navíc podle svých slov na to ani nebyla připravená!

"Já jsem to vůbec nechtěla vypouštět ven tuhle informaci! Zaprvé to tak ještě necítím, že by to lidi měli vědět, ale bohužel to takto vzniklo." stěžovala si herečka fanouškům na svém Instagramu.

Mimo to ji nejvíce mrzí fakt, že nemohla radostnou novinu říct svým přátelům a rodině! "Mnoho blízkých lidí, včetně rodinných příslušníků se to dozvěděli z novin. Bylo to sprosté napadení," popsala Aneta své pocity z celé situace a dodala, že svět showbyznysu jí je v jistých ohledech úplně cizí!

Těhotenské bříško herečce sluší,  ráda se jím chlubila.

"Opět jsem si dokázala, že svět showbyznysu není vůbec pro můj charakter," přiznala Krejčíková, jak jí nepříjemné prozrazení zaskočilo, a že by raději kolikrát byla někdo úplně neznámý.

Zatímco u prvního miminka se od začátku těhotenství svým bříškem chlubila a často ho odhalovala, tentokrát si to přála jinak. Chtěla si mateřství užívat naplno, pouze se svým partnerem Ondřejem Rančákem, bez pozornosti médií.

Herečce se ale nepodařilo skrýt rostoucí bříško dostatečně před zraky všetečných novinářů, a tak musela s pravdou ven dřív, než měla původně v plánu…

Porod si po pouhém roce a pár měsících zopakuje Krejčíková podruhé.

Díky svému alternativnímu přístupu k porodu jako takovému, z něj prý strach nemá. Co je však překvapivé, že si Krejčíková přeje, aby u toho byl její syn Ben, kterému je pouhý rok.

Podle herečky je přirozené, aby sdílela moment narození celá rodina a tak nejspíš u porodu bude jak její partner, tak prvorozený syn.

Zda tentokrát dokázala seknout se svou závislostí na cigaretách a bude moci následně na druhý pokus pozřít placentu, zatím Aneta neprozradila. Necháme se ale překvapit, jaké "bio" vychytávky tentokrát Krejčíková vymyslí.

Krejčíkovou odhalení nemile zaskočilo.

Dvojnásobná maminka vypadá skvěle.

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů