Šíp.deník.cz

Zasnoubená Andrea Pomeje: Pro tutlání vztahu s Plačkem měla zásadní důvod

4 fotografií 4
Andrea Pomeje a Petr Plaček
Andrea Pomeje a Petr Plaček
Zdroj: Profimedia
Andrea a Petr spolu randí už pět let. Sympatický pár je ozdobou každé akce. Andrea je v Thajsku velmi populární. Slavného producenta si vzala Andrea hned dvakrát.
Sdílej článek:

Dýdžejka Andrea Pomeje se zasnoubila v Thajsku. V exotické destinaci tráví Andrea díky své práci hodně času. Mezi místními je velmi oblíbená, hraje tam už několik let v těch nejlepších klubech. Thajsko je pro Andreu zřejmě osudové, v roce 2013 si tam vzala svého prvního manžela producenta Jiřího Pomeje. 

Petr Plaček požádal sympatickou černovlásku o ruku po pěti letech vztahu. Ano mu řekla na pláži na ostrově Koh Samui. Zamilovanému páru na sociálních sítích přála řada celebrit, mezi nimi byla Dominika Myslivcová, Tatiana Makarenko nebo Dominika Mesárošová.

Tajnosti

Andrea svůj vztah s Plačkem, který se živí jako pokrývač, dlouho tajila. Bylo tomu tak především kvůli zdravotnímu stavu jejího tehdejšího manžela Jiřího. Ten v tu dobu už s dýdžejkou nežil a bojoval s rakovinou. Se slavným producentem má uhrančivá černovláska desetiletou dceru Aničku. Pomeje bojoval s rakovinou hrtanu, která později metastazovala do kostí a následně do celého těla, zemřel v únoru 2019.

Ze začátku to mezi Andreou a Jiřím vypadalo na velkou lásku, vzali se dokonce hned dvakrát. Poprvé v Thajsku, podruhé oficiálně na zámečku Tvrz Třebotov. Na české svatbě ukázala nevěsta těhotenské bříško. Jako svatební model zvolila klasické, princeznovské šaty korzetového střihu s rozšířenou sukní. Nyní se dýdžejka chlubí perfektní postavou, a tak je více než pravděpodobné, že zvolí odvážnější model šatů.

Láska z internetu

Plaček a Andrea se poznali přes sociální sítě. I když Petr není žádná celebrita, veřejnost ho už velmi dobře znala. Urostlý pokrývač randil v minulosti s hvězdou Robinsonova ostrova Nikou Doné. Účastnice reality show nesla jejich rozchod velmi těžce, na delší dobu dokonce zmizela ze sociálních sítí. Pravou lásku našel Plaček až u Andrey. Dýdžejka byla ze zasnoubení v šoku. "Já to vůbec nečekala, vůbec!" napsala Pomeje k videu, na kterém je vidět průběh zásnub. "Věděla jsem, že spolu už zůstaneme a že někdy na svatbu čas přijde, ale že to Péťa takhle naplánoval, mě fakt nenapadlo," dodala s tím, že si myslela, že jde o pouhé focení společných snímků.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů