Šíp.deník.cz

Aneta Vignerová na dovolené vyslala jasný vzkaz Kolečkovi

4 fotografií 4
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Zdroj: Profimedia
Aneta Vignerová se svým mazlíčkem Aneta Vignerová a Petr Kolečko Aneta Vignerová a žena, která jí svedla partnera, Denisa Nesvačilová Aneta Vignerová se synem Jiříčkem
Sdílej článek:

V milostném trojúhelníku Vignerová Kolečko a Nesvačilová se vyzná už jen málokdo. Nebo spíš nikdo. Po provalené nevěře Kolečka vůči Vignerové s Denisou Nesvačilovou to v jistý okamžik zase vypadalo, že se Kolečko vrátil k původní partnerce, kaje se a jsou znovu šťastná rodina. V průběhu prosince se ovšem scenárista seriálu Most nechal opět „svést na temnou stranu“ a byl přistižen s milenkou na WC. To byla pro Vignerovou poslední kapka.

Krásná Aneta by mohla mít muže na každém jednom prstu ruky. Nabízí se tedy otázka, proč stále médii probíhá spekulace, zda s otcem svého dítěte Petrem Kolečkem jsou spolu, či nikoliv. Posledních pár dní ale konečně vypadá, že maminka malého Jiříčka se definitivně s Kolečkem rozloučila.

S Kolečkem skončila


Vignerová dala Kolečkovi druhou šanci, ten ji ale promarnil a snad tím nejhorším způsobem, jaký může být. Poté, co ho vzala na milost, fotografové nachytali záletníka s milenkou Nesvačilovou v jednom pražském baru, kam se společně dobývali na WC. Jejich chování bylo v ten večer údajně natolik tristní, že je z baru vyhodili.

Pár dní nato se dokonce nevěrníci objevili na společné akci, sice ne jako pár, ale napětí mezi zmíněnými bylo podle přítomných více než zřejmé. Po opětovném hořkém zklamání Vignerová s Kolečkem skončila. Teď máme leden vypadá to, že modelka na vše zlé zapomněla. Sluší jí to, na fotografiích se usmívá, a dokonce vyrazila s malým synkem na dovolenou.

Spokojená a krásná maminka


Miss České republiky z roku 2009 zamířila do Spojených arabských emirátů nachytat nějaký ten bronz. Na svůj Instagram zveřejnila fotku, kde s Jiříčkem sedí na lehátku a užívají si slunného dne. To, že vyrazila sama, jen s dítětem, mnoho komentujících pod příspěvkem kvituje.

„Já byla 2x teď sama s 2 dětma a byly to nejlepší dovolené u moře!!! Žádný prflání chlapa, že tam a tam nejdeme a že je vedro a bla bla bla, užívejte!!“ napsala jedna z Anetiných sledovatelek. „Hlavně úsměv na tváři, jiskra v oku a pořádně si to užít,“ píše další. Mezi komentujícími se objevila i Petra Nesvačilová, sestřenice Kolečkovy milenky, která k fotce modelky se synkem připojila emoji srdíčka.

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů