Šíp.deník.cz

Aneta Vignerová začala nový život: Po velkém stěhování září úsměvem

5 fotografií 5
Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
Zdroj: Profimedia
Petr Kolečko a Aneta Vignerová se rozešli na konci srpna. Pár týdnů po rozchodu modelka opět září. Aneta Vignerová se už od Kolečka odstěhovala. Její oporou je syn Jiřík.
Sdílej článek:

Modelka Aneta Vignerová se snaží zapomenout na bolestivý rozchod s režisérem Petrem Kolečkem a posunout se dál. I se synem se proto odstěhovala z Kolečkova domu a našla si nové bydlení. A změna jí evidentně prospívá. Když se totiž nyní objevila po delší době na veřejnosti, vypadala úžasně. 

Při pohledu na Anetu Vignerovou by asi jen málokdo poznal, že si během posledních týdnů prošla peklem. Od konce srpna řešila rozchod se svým bývalým partnerem Petrem Kolečkem a razantní životní změna pro ni byla skutečně silným soustem. V jednu chvíli se dokonce fanouškům na sociální síti přiznala, že musí odmítat a přesouvat pracovní nabídky. Aby toho nebylo málo, řešila i otázku bydlení. 

Nakonec se odstěhovala

Aneta Vignerová poslední roky žila s Kolečkem a se synem v domě, který je ve vlastnictví právě režiséra, a tak na něj modelka neměla žádný právní nárok. Podle webu Expres se ale z domu stěhoval nechtěla, neboť byl na prostředí syn Jiřík zvyklý a ona navíc dům během let vyšperkovala k obrazu svému. Kolečko byl ale nekompromisní.

„Aneta chtěla zůstat v jejich domě, na který byli se synem zvyklí. Ale Petr naléhal na stěhování a nabídl Anetě, ať si najde nový byt, že bude přispívat na nájem,” uvedl zdroj z okolí páru pro zmíněnou redakci. A protože dům patří Kolečkovi, neměla nakonec Vignerová na výběr. 

Lepší zítřky

Aneta Vignerová se tedy odstěhovala a zdá se, že udělala jedině dobře. Na sociální síti zveřejnila několik snímků se svým synem, ze kterých je patrné, že se jí daří lépe. Spokojeně se na nich usmívá a vypadá spokojeně. Právě syn Jiřík je její největší oporou. „To bylo dnes randíčko. Jsi ten nejlepší kluk pod sluncem a spolu zvládneme úplně vše. Budu se ze srdce a všech sil snažit, ať se tě vše špatné, co se teď děje, co nejméně dotýká a jsi stále tak šťastný jako děláš každým dnem i mě,” napsala modelka k rozkošné fotografii. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů