Šíp.deník.cz

Monika Bagárová po rozchodu s Machem: Působí spokojeně a září šťastnými úsměvy

5 fotografií 5
Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu poslední rok netrávili téměř žádný čas Zpěvačku v těžkých chvilkách podporuje její kamarád Jan Bendig Monika Bagárová prožívá rozchod těžce  Makhmud Muradov dal přednost kariéře
Sdílej článek:

Zpěvačka Monika Bagárová se dlouhé měsíce snažila vyvracet spekulace o tom, že se její vztah s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem rozpadá. Den po Vánocích pak konečně přiznala, že s otcem své dcery Ruminky netvoří pár. Z jejích slov bylo zřejmé, že je z rozchodu zdrcená. Dnes to ale vypadá, že se jí daří smutek dobře zažehnat.

Několik měsíců se šuškalo o tom, že láska mezi Monikou Bagárovou a jejím partnerem Makhmudem Muradovem vyprchala. Zpěvačka však dlouhodobě mluvila o tom, že její Mach, jak mu přezdívala, zkrátka jen tráví spoustu času v zahraničí kvůli pracovním povinnostem, a tak nemůže být se svou rodinou v Česku. Jakékoliv problémy ve vztahu ale zásadně odmítala. Na První svátek vánoční pak na Instagramu přiznala, že se s Machem rozešli. 

„Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli. I přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,” napsala Monika Bagárová svým fanouškům a doplnila, že se s otcem své dcery Ruminky rozešli z mnoha důvodů. V závěru své zpovědi pak ještě dodala, že se na chvíli ztratí ze sociálních sítí, aby se mohla dát dohromady. A jak se nyní zdá, Bagárová je z nejhoršího venku!

Jsme v pohodě

Je vidět, že je Monika Bagárová dospělou a rozumnou ženou. Zatímco u některých je zcela běžné, že po rozchodu plivou jed a špiní svého bývalého partnera, kde jen můžou, zpěvačka na Makhmuda Muradova neřekla jediného křivého slova. „Chápu, že lidi všeobecně zajímá soukromí víc než hudba. Ale mediálně je to zbytečně takové dramatické. My jsme s Machem právě naopak úplně v pohodě a fungujeme jako rodiče, kteří tu jsou pro své dítě,” nechala se Monika Bagárová slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz.

„Já o něm nebudu taky nikdy mluvit špatně. Dal mi to nejkrásnější a oba pro naši Ruminku budeme dýchat,” dodala ještě zpěvačka, která, byť je z rozchodu jistě smutná, bere věci s rozumem. 

Věnuje se sobě a Rumince

Po několikadenní pauze se Monika Bagárová vrátila na Instagram a své fanoušky opět zásobuje nejrůznějšími střípky ze svého života. S malou Ruminkou chodí plavat a sama se oddává tvrdému tréninku. Na videích, které sdílí ve stories, působí zpěvačka radostně a neustále se usmívá. Je zřejmé, že jí odpočinek prospěl a díru v srdci se jí daří zaplnit nejrůznějšími aktivitami a hlavně společně stráveným časem se svou dcerou. Jen tak dál!

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů