Šíp.deník.cz

Monika Bagárová nevěstou nebude: Makhmud Muradov svatbu nechce

4 fotografií 4
Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Makhmud Muradov je úspěšný sportovec. Rozhodli se dát vztahu druhou šanci. Monika Bagárová a Patricie Pagáčová na předávání cen Zlatý slavík. Monika prorazila ve velmi mladém věku v soutěži Česko hledá SuperStar.
Sdílej článek:

Zpěvačka Monika Bagárová chce být svým rodičům co nejblíže. I proto se ostatně rozhodla postavit si s partnerem Makhmudem Muradovem dům kousek od Brna, aby měla rodinu co nejblíž u sebe. Nové bydlení je pro pár jistě skvělým krokem kupředu, jenže po letech, které dvojice strávila bok po boku, by ale jistě spousta fanoušků ráda slyšela spíše o svatbě. O té ale sám Muradov slyšet nechce.

Monika Bagárová s dcerou Ruminkou a partnerem Makhmudem Muradovem již delší dobu žijí v domě za Prahou. Jenže její rodina pochází z Brna a vzhledem k tomu, že spolu všichni dohromady tráví poměrně dost času, vzdálenost, která je dělí, není úplně ideální. Zpěvačka se proto rozhodla postavit si dům právě u druhého největšího českého města, aby měla své nejbližší takřka na dosah ruky. 

Svatba nebude

Zpěvačka intenzivně řeší to, jak bude její nové bydlení vypadat zevnitř, a s týmem architektů se dům snaží dovést k absolutní dokonalosti. Na stavení je ovšem poměrně dost práce, a tak si na moment, kdy se do něj bude moci zpěvačka nastěhovat, ještě nějakou dobu počká. 

Další věcí, na kterou si kráska ještě nějakou dobu počká, jestli tedy vůbec, je svatba. Protože mají Bagárová a Muradov společně dceru Ruminku a jsou spolu už několik let, sňatek by byl naprosto přirozeným vývojem jejich vztahu. MMA zápasník ale den, během kterého si dva zamilovaní řeknou před zraky svých nejbližších „ano”, vnímá jako naprostou zbytečnost. 

Máme krásný vztah, ale…

Přestože láska Mahmuda Muradova a Moniky Bagárové zažila před časem poměrně velké zemětřesení, dvojice se k sobě vrátila a ukázala tak, že zkrátka patří k sobě. Kdyby tedy zápasník před zpěvačkou pokleknul s prstýnkem v krabičce, je jasné, že by jeho žádost o ruku neodmítla. Ten má ale na zásnuby, potažmo na svatbu, jasný názor. 

„Ne, my máme krásný vztah i bez papíru. Nepotřebuju se ženit jenom kvůli tomu, abych bral Moniku jako svou ženu. Mám ji rád, mám rád i naši malou dceru, na tom se nic nezmění. Peníze, které by ta svatba stála, dám radši dětem z dětského domova,” řekl Muradov v rozhovoru pro deník Právo

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů