Šíp.deník.cz

Blake Lively čeká čtvrté miminko, Ryan Reynolds skáče štěstím do stropu

4 fotografií 4
Blake Lively a Ryan Reynolds
Blake Lively a Ryan Reynolds
Zdroj: Profimedia
Blake Lively ukázala těhotenské bříško. Blake a Ryan jsou stále neuvěřitelně zamilovaní. Při společných chvílích se nebojí odvázat. Těší se na čtvrtého potomka.
Sdílej článek:

Půvabná herečka Blake Lively bude počtvrté maminkou. Prozradilo ji rýsující se bříško, kterého si všimli novináři na summitu Forbes Power Women's v New Yorku. S partnerem Ryanem Reynoldsem vychovává tři dcery - James, Inez a Betty.

Oblíbený herecký pár si rád střeží své soukromí. Na společenských akcích se ukazují velmi málo a své sociální sítě zpravidla nezaplňují osobními věcmi. Instagram využívají pro podporu filmů, na kterých pracují nebo k vzájemnému trolení, které je pro ně typické. 

Láska jako z filmu

Blake a Ryan se potkali při natáčení filmu Green Lantern v roce 2010, v tu dobu byli oba ještě zadaní. Ryan byl ženatý s herečkou Scarlett Johansson a Blake randila s hereckým kolegou ze seriálu Super drbna Pennem Badgleyem. Přes všechny překážky se Blake a Ryan dali dohromady až po roce. Jejich vzájemné city byly tak intenzivní, že se za pár měsíců vzali. 

Vtipné snímky

Pár se vyznačuje tím, že se vzájemně na sociálních sítích často zesměšňuje. Blake například sdílela na svém Instagramu video, kde jí manžel barví vlasy. Pod video napsala vtipný popisek: „Tehdy jsem spala se svým kadeřníkem.“ Ryan nezůstává v trolících příspěvcích pozadu. Je u něj už tradicí, že své manželce přeje prostřednictvím fotek, na kterých je pouze on nebo na kterých má Blake zavřené oči či je zachycena v nelichotivé póze. Právě tento smysl pro humor na nich fanoušci z celého světa milují. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů