Šíp.deník.cz

Blízcí Lucky Vondráčkové VOLAJÍ O POMOC: Zpěvačka se PSYCHICKY ZHROUTILA!

Zpěvačka Lucie Vondráčková zažívá nejhorší období svého života. Rozchod s manželem svých synů Tomášem Plekanem se mění ve veřejnou válku, kterou si způsobili oba dva. Ale ten tlak a stres se na ni začíná dost podepisovat a dokonce začala kašlat na práci. To už je opravdu vážné a ti nejbližší volají na poplach!

1 / 20
Lucce docházejí síly a podepisuje se to na ní.

Lucce docházejí síly a podepisuje se to na ní.Zdroj: Profimedia.cz

Jindy usměvavá Lucie Vondráčková chtěla být vždy silná, ale poslední dobou se jí všechno hroutí pod rukama.

Lucce docházejí síly a podepisuje se to na ní.Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvačce Lucii Vondráčkové se během chvíle rozpadl celý život, který tolik milovala. I když nikdy nechtěla být tou pravou hokejovou manželkou, ale i tak se snažila podrobit manželově kariéře. Ale jak se teď ukázalo, nestačilo to.

Profesionální sportovci potřebují holku, která bude žít jen jejich život a vytvářit jim zázemí. Ale to zpěvačka nedokázala.

Lucce docházejí síly a podepisuje se to na ní.Zdroj: Profimedia.cz

Už se s Tomášem doma prý jen tak míjeli, že už byli jako spolubydlící, nikoliv manželé. A dlouho na sobě nenechalo čekat to, že hokejista potkal někoho jiného, kdo mu dával to, co od Lucky postrádal – obdiv a pozornost.

Ta hleděla na svou rozjetou kariéru, kterou nechtěla jen tak hodit za hlavu. 

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

A to Lucku asi ranilo nejvíc. Že ji mohl tak rychle vyměnit za jinou a ani nemrkl oknem. Těch osm let, co spolu žili, hodil za hlavu jedním dechem a tím to pro něj končí. Jemu je opora jeho nová láska, tenistka Lucie Šafářová, tak se má o koho opřít, ale Lucka na vše zůstala sama.

Už se nemůže opřít o milovaného muže, který z jejího života udělal v poslední době doslova peklo.

Je to krásný pár, ale nemá Tomáš moc vysoké nároky?Zdroj: Profimedia.cz

Proto se to na ní začíná dost podepisovat – rozvod, děti, nový domov, na kariéru kašle. V jejím obličeji jen těžko uvidíte nějaký úsměv, radost ze života, jede na setrvačnost. Chce být v pohodě kvůli synům, ale ta přetvářka se nedá přehlédnout.

Už to není ta bezstrarostná a usměvavá holka se zamilovaným kukučem. Stává se z ní troska.

Lucie si chce manžela udržet za každou cenu.Zdroj: Profimedia.cz

Dokonce se z ní stala dost nespolehlivá osoba, což dodnes byla brána za jednu z největších profesionálů českého showbyznysu. Každý chápe, že prožívá opravdové drama, ale rušit domluvené schůzky těsně před nimi se opravdu nedělá.

Vždycky si zakládala na tom, že všechny domluvené práce udělá, i kdyby by měla umřít. Teď ale dokazuje, že s tou profesionalitou to tak žhavé nebude. Celý svět se toči kolem jejího rozchodu s Plekym.

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Čekali na ni i celé štáby, ale Lucie je prý totálně mimo. „Ona působí tak otupěle, jako by měla velké psychické problémy, které nechává plynout. Nebo jakoby brala nějaká silná antidepresiva. Je totiž mimo realitu, sama ani pořádně neví, co má k práci domluvené,“ prozradil nám blízký zdroj z Lucčina okolí.

Lucka byla vždycky silnější, než vypadala. Ale teď by sama potřebovala pomoct, ale jen si o ni neumí říct.

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Nasadila snad zpěvačka medikamenty, aby aspoň trochu utlumila to své zklamání a bolest v srdci, nebo už je tak vystresovaná, že jí to prostě nemyslí? Nic na tom nemění, že se o ni rodina bojí a bojí se, že se opravdu psychicky zhroutí.

Prý už to chvílemi vypadá, že je totálně mimo realitu. Přestala dokonce jíst, pije jen vodu a chce být sama. Chřadne před očima.

Druhé šaty na afterparty už byly o dost decentnější.Zdroj: Profimedia.cz

Už prý má jen krok k tomu, aby potřebovala odborníky na duši. Nebo by ho spíš měla radši navštívit už teď, aby ten její psychický stav ještě nezhoršoval a nemusela by se léčit. To by jí při rozvodové bitvě o děti rozhodně nepomohlo.

Je to těžké, ale kvůli synům by měla zabojovat a klidně navštívit psychologa, na tom není nic špatného. Je jasné, že jí musí děsně bolet zrada manžela. Ale chce zahodit i profesionalitu a oblibu fanoušků? 

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Více zajímavostí ze života celebrit uvidíte v tomto videu:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů