Šíp.deník.cz

Drsný pád Bohdalové: Podklouzly mi nohy a bouchla jsem sebou

Na náledí si musí dávat pozor i mladší ročníky, natož ty starší. Nepříjemný incident se nedávno stal Jiřině Bohdalové, která uklouzla na zledovatělém povrchu. I přes nebezpečný pád je herečka v pořádku.

1 / 13
Jiřina Bohdalová

Kluzké náledí je nebezpečné pro každého. Ne příliš veselý den zažila Jiřina Bohdalová, když na něm uklouzla. „Podklouzly mi nohy a bouchla jsem sebou. Naštěstí se mi nic nestalo, akorát mě trošičku bolela páteř,“ svěřila se herečka CNN Prima News.

Vyšetřit ji museli ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, kam dorazila v sobotu odpoledne. „Požádala jsem pana profesora Arenbergera, aby mě prohlédl, protože zanedbání, to také není dobré. Navíc je sobota, volno, tak proč si neudělat klid v duši,“ řekla Bohdalová s tím, že „má nahoře oba dva rodiče a ti na ni dávají pozor.“

Kluzké náledí je nebezpečné pro každého

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

„Určitě si každý uvědomí, že když si zlomí takzvaný krček, zlomí si kousek stehenní kosti. Je to zbytečná zátěž a ne každý se z toho může dostat bez větších problémů,“ nechal se slyšet ředitel nemocnice Petr Arenberger.

Takové, byť zdánlivě drobné úrazy, není dobré zanedbat. Obzvláště u starších lidí je nutnost se nechat prošetřit. Jak známo, z malého problému může vzniknout velký.

Bohdalová uklouzla na zledovatělém povrchu

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

„Od začátku roku evidujeme celkem 122 výjezdů k případům pádů na zledovatělém povrchu. Jenom za dnešní den je to více jak dvacet výjezdů, to znamená, že čísla skutečně rostou,“ uvedla mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Jana Poštová.

Bohdalová se kvůli úrazu musela vydat mezi lidi, ale normálně raději zůstává doma. Žádná dovolená nepřipadá v úvahu. Herečka moc dobře ví, že koronavirus je pro ni velmi nebezpečný.

Naštěstí se mi nic nestalo, říká

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

„K moři se v žádném případě nechystám. Jsem docela poslušná. Jednak jsem riziková, jednak si myslím, že lidé, kteří tomu nerozumí, by do situace neměli vůbec mluvit. Je třeba srazit kufry a poslouchat, jinak se z toho nedostaneme,“ svěřila se Bohdalová webu eXtra.cz.

„I ve zdravotnictví jsou různé obory, ale nemohou si do toho navzájem mluvit. Lidé ale dnes kecají do všeho. Měli by zavřít Facebooky a Instagramy, nebo jak se to všechno jmenuje,“ vyzývala Bohdalová národ ke slušnosti.

Bohdalová se kvůli úrazu musela vydat mezi lidi

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

„A i novináři by se měli vzpamatovat a dávat do novin víc pozitivních zpráv. Ty negace aby prase vydrželo. A do prčic, ať už se politici přestanou hádat! Stejně jako za bolševika tu máme zase společného nepřítele,“ konstatovala herečka, která se snaží jít příkladem.

Normálně raději zůstává doma

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Žádná dovolená nepřipadá v úvahu

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Herečka moc dobře ví, že koronavirus je pro ni velmi nebezpečný

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů