Šíp.deník.cz

Jde o úchylku? Ke vztahu Bohuše Matuše a mladé Lucinky se vyjádřil sexuolog

Bohuš Matuš je už rok a půl s o třicet let mladší Lucinkou. Studentce pražské konzervatoře je teprve šestnáct let. Přesto s ní zpěvák pracuje na miminku. Matušovo kontroverzní chování budí vášně, a tak jsme se zeptali věhlasného sexuologa Radima Uzla, co za tím vlastně je. Může vůbec fungovat vztah stárnoucího muže a dívenky měnící se v ženu?

1 / 10
Bohuš Matuš

Muži si odjakživa vybírají mladší ženy, ale věkový rozdíl mezi Bohušem Matušem a Lucií je opravdu veliký. „Já si myslím, že to nebude tak zcela unikátní. Zejména slavní lidé si vybírají podstatně mladší partnery, zatímco ostatní, tedy široká veřejnost, volí takové partnerky, které mají už nějakou zkušenost třeba v kuchyni nebo s hospodařením,“ řekl Šípu věhlasný český sexuolog Radim Uzel. Muže podle něho lákají na mladších ženách ale i jiné věci.

„Mládí a krása. To se vždycky hodnotilo jako pozitivní. V minulosti to bylo také panenství, což už dnes není úplně aktuální,“ vysvětluje Uzel. Nutno podotknout, že to není poprvé, co si Matuš vybral mladší dívku. Sám se svěřil, že ho matka měla v sedmnácti. Že by to ale mohlo mít vliv na Matušův výběr mladších ročníků, Uzel odmítá. Přitažlivost je prý nevyzpytatelná.

Každý má rád něco jiného, Bohuš mladé masíčko

Bohuš MatušZdroj: Facebook

„Člověka, kterému je padesát, pravděpodobně může přitahovat šestnáctiletá dívka. Lidé jsou naprosto individuální. Já bych jim do toho nemluvil. Když se jim to líbí, tak ať to takhle mají. Já bych si takto výrazně mladší partnerku nevybral, ale to není směrodatné,“ pokračuje odborník na slovo vzatý. U veřejnosti Matušovo chování vzbuzuje obavy, zda se nejedná o úchylku.

Věkový rozdíl není rizikový faktor, tvrdí Uzel

Bohuš MatušZdroj: Facebook

„O úchylku rozhodně nejde. Je to individuální vkus. Někomu se líbí tlustá, někomu hubená, někomu velká prsa, někomu malá prsa, někomu mladá, někomu stará. Každý člověk je jiný. Nikdo nemůže druhé odsuzovat. Je zapotřebí jim to dopřát, když se jim to líbí,“ dodává Uzel s tím, že vztah může do budoucna fungovat, ale také nemusí. Věkový rozdíl podle něho není rizikovým faktorem.

Bohuš Matuš s Lucinkou plánují miminko

Bohuš MatušZdroj: Facebook

„Ona Lucka to má opravdu trošku jinak. Je vyspělá. Nekomunikuje s klukama ve svým věku, jí se nelíbí. Líbí se jí prostě starší muži,“ řekl nedávno Šípu samotný Matuš, který s Lucinkou plánuje dítě. „Lucinka moc chce miminko, tak já se snažím, abych pak nevychovával spíše vnoučata,“ odhalil soukromí zpěvák.

O žádnou úchylku se u Matuše nejedná

Bohuš MatušZdroj: Facebook

S mladičkou Lucií to zpěvák prostě vidí už napořád. „Vztah se vyvinul a bydlíme spolu. Máme se rádi a budeme spolu i dál, co nejdéle to půjde. Já si myslím, že k sobě máme blíž, hodně jsme se poznali,“ popsal Matuš, jak to teď s láskou jeho života mají. Snad veřejnosti se stejnou lehkostí prozradí i to, až bude Lucie těhotná.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů