Šíp.deník.cz

Brad Pitt a Angelina Jolie: Nečekaná shoda!

S exmanželem Bradem Pittem dali dohromady v roce 2004 během natáčení filmu Pan a paní Smithovi. Vzali se v srpnu 2014. O dva roky později herečka požádala o rozvod a od té doby jako by se nedokázala hvězdná dvojice na ničem shodnout. Proto je překvapení, jak si teď v poměrně dost důležité věci oba notovali!

1 / 11
Angelina Jolie, Brad Pitt a jejich děti. Zprava: Zahara, Maddox a jeho kamarádka.

Ačkoli Brad Pitt a Angelina Jolie stále ještě neukončili svou rozvodovou válku, rozhodli se na čas zakopat válečnou sekyru. Důvod je prostý - jde o budoucnost jejich šesti dětí! Podle zdrojů se dvojice momentálně snaží vybrat vhodnější školy pro své děti!


Dosud děti z velké části vychovávali soukromí lektoři a studovaly na soukromých školách, ale rodiče se rozhodli, že do budoucna by jejich děti měly mít trochu konvenčnější typ vzdělání. A je to věc, nejspíš první od ukončení jejich ostře sledovaného vztahu, na které se Brad s Angelinou shodnou!

Prestižní školy

Angelina JolieZdroj: profimedia

"Děti navštěvují prestižní soukromou školu, takže přechod do normální školy pro ně bude dramatická změna," shodují se zasvěcenci. "Pro Brada a Angie to bude také nový zážitek - a překvapivě kolem tohohle rozhodnutí nebyl oheň na střeše!"

"Je velmi vzácné, že se ti dva na něčem shodnou, ale oba vědí, že je důležité, aby děti získaly dobré vzdělání," dodává informátor.

V současné době děti navštěvují nejlepší akademické instituce v Los Angeles.

V čase karantény

Na jeho nové studium i rodinný vztah se ho zeptal reportér z Koreji a Maddox s ním překvapivě nevymetl dveře. Na otázku, zda jsou jeho sourozenci rádi, že se vydal na tuto životní cestu studovat vysněný obor biochemie.Zdroj: Profimedia.cz

Nejstarší Maddox navštěvoval vysokou školu v Jižní Koreji. Vrátil se do Ameriky až kvůli koronaviru, aby byl nablízku matce. Během karantény zůstal po jejím boku a podle lidí kolem rodiny jí pomohl přesvědčit, aby poslala i jeho sourozence do normálních škol.

„Angie je nervózní z toho, že má nechat děti, aby byly celý den mimo její dohled, zatímco Brad je posedlý tím, aby byla dokonalá koordinace školních rozvrhů s bodyguardy,“ říká zdroj. "Stále se to snaží vyladit a snaží se kvůli tomu co nejlépe vycházet, protože oba vědí, že to dělají pro děti. “

Brad Pitt a Angelina Jolie spolu byli 11 let.

Svědci popisují, že vypadal sjetě. Nechtějte ani vědět, jak reagovala Jennifer. Ale vy chcete, tak čtětě dál! Brad Pitt a Angelina Jolie jsou oficiálně od sebe.Zdroj: Profimedia.cz

Tvořili zdaleka nejatraktivnější pár současného Hollywoodu přes deset let.

Brad Pitt a Angelina Jolie nejenom se stejnými účesyZdroj: winto

Dvojice se seznámila v roce 2004 při natáčení akční komedie Pan a paní Smithovi.

Brad Pitt a Angelina JolieZdroj: Profimedia.cz

 Zatímco herečka byla v té době volná.

Angelina Jolie.Zdroj: Profimedia

Pitt byl ženatý s hvězdou seriálu Přátelé Jennifer Anistonovou.

Jennifer Aniston a Brad PittZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů