Šíp.deník.cz

Brad Pitt a Jennifer Aniston: Velké USMÍŘENÍ na horách! Chtějí dát šanci lásce!

Od nečekaného rozvodu Brada Pitta s Angelinou Jolie jsou si ti dva pořád blíž… A podle přátel nyní Brad a Jennifer Aniston hodlají dát vzájemným citům průchod na společné (tajné) dovolené. Možná jde o definitivní tečku za manželstvím Jennifer Aniston a Justina Therouxe!  

1 / 17
Aniston byla Pittovými slovy dojatá k slzám.

Aniston byla Pittovými slovy dojatá k slzám.Zdroj: Profimedia.cz

Srdce Jennifer Aniston se rozbilo na tisíc kousků, když se za jejími zády dal před lety Brad Pitt dohromady s Angelinou Jolie.

Jennifer AnistonZdroj: Profimedia.cz

Ale i když její tváře skrápěly slzy smutku, lásky s hollywoodským idolem Aniston nikdy nelitovala.

Jennifer Aniston vypadá i s make upem velmi přirozeněZdroj: www.profimedia.cz

„Bylo to krásné, i když složité,“ svěřila se po jejich rozchodu. „Budu Brada milovat do konce svého života. Nikdo mi nemůže vzít všechny ty krásné vzpomínky na to, jaké to mezi námi bylo.“

A teď to vypadá, že se Jennifer se svým exmanželem rozhodli k už prožitým vzpomínkám přidat ještě nějaké další!

Brad a Jennifer totiž chystají tajný společný výlet do Aspenu!

Brad Pitt dává všechno do pořádku!Zdroj: Profimedia.cz

„Od té doby, co se spolu usmířili po Bradově rozchodu, jsou si stále blíž – možná nejvíc za dobu, co se znají,“ říká společný přítel. „Jennifer byla Bradovi velkou oporou, v nejtěžších chvílích mu dodávala sílu. V průběhu všech těch dlouhých hovorů si uvědomili, jak pevné pouto spolu mají.“

Zatímco Brad Pitt se díky tomu dal dohromady, nyní možná bude oporu potřebovat Jennifer Aniston.

Jennifer AnistonZdroj: Profimedia.cz

Její manželství s Justinem Therouxem se potácí od jedné krize k další, dovolená po boku Brada tak může být v současné chvíli roznětkou pro téměř zhaslé vzájemné city.

Jennifer Aniston vidají fanoušci čím dál častěji samotnou.Zdroj: Profimedia.cz

O několika společně prožitých dnech přitom Brad a Jennifer uvažují už nějaký čas. „Jennifer ale nebylo jasné, jak by to mohli udělat, aniž by je přitom někdo nachytal,“ vysvětluje jedna z hereččiných kamarádek. „Až když se před Bradem zmínila, že se po Novém roce chystá jet lyžovat, napadlo ho, že by do Aspenu mohl přiletět svým soukromým letadlem a že by si mohli zalyžovat spolu. V oblečení na hory, helmách a brýlích je stejně nikdo nepozná. Jennifer to přišlo naprosto geniální!"

V Aspenu přitom dvojice neunikne velké nostalgii…

Jennifer Aniston a Brad PittZdroj: Profimedia.cz

Brad a Jennifer v Coloradu už jednou společně pobývali, a zatímco herečka do Aspenu jezdila i po jejich rozchodu, Brad dával na přání Angeliny Jolie přednost horám v Utahu.

Aniston je z plánovaného výletu prý tak moc nadšená, že už pro sebe i Brada zamluvila pokoj za více než 10 tisíc dolarů na noc, k dispozici bude mít dvojice dokonce i vlastního kuchaře.

„Myslím, že se na ten jejich výlet přijde. Ale asi jim to nezabrání v tom, aby spolu strávili nějaký čas o samotě,“ myslí si kamarádka herečky.

Bránit tomu jistě nebude oficiální manžel Jennifer, Theroux totiž na její přání do Aspenu nepoletí. „Namluvila mu, že tam bude s dvěma nejlepšími kamarádkami, což je čistě technicky pravda,“ vysvětluje známá.

Mluvčí obou herců zatím v oficiální rovině spekulace o láskyplném návratu odmítají.

Brad PittZdroj: Profimedia.cz

Podle přátel je ale návrat Brada k Jennifer poměrně dost pravděpodobný.

Brad PittZdroj: Profimedia.cz

 „Jennifer sice Justina stále miluje, ale cítí, jak se jejich manželství kazí od té doby, co se Brad rozešel s Angelinou. Když teď Brad není zadaný, chtěla by s ním strávit nějaký čas o samotě,“ kontruje řečem mluvčích další člověk blízký oběma hercům.

„Brad byl Jennifeřina první láska. A možná si konečně uvědomil, že Jennifer byla celou dobu jeho spřízněná duše. Jsou předurčení k tomu, aby byli spolu,“ uzavírá společný přítel.

Mrkněte na poměrně vzácné video z doby, kdy spolu Brad a Jennifer chodili.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů