Šíp.deník.cz

Britney Spears se OPĚT HROUTÍ: Pobyt v blázinci ji může stát děti!

Popová legenda Britney Spears je z blázince venku, problémy a strachy ji ale pronásledují dál. Zpěvačka se bojí, že její pobyt v léčebně ji bude stát děti - otec obou chlapců Kevin Federline nevěří, že je Britney ve stavu, kdy by se o chlapce dokázala postarat!

1 / 9
Britney Spears

Britney Spears má bohatou historii nervových zhroucení. To největší se událo v roce 2007, kdy si na veřejnosti oholila hlavu. Psychicky na tom byla tak zle, že ji musela sanitka odvézt do nemocnice. Léčební proces trval poměrně dlouho, ale nakonec se z toho dostala. Její březnová hospitalizace, údajně kvůli chatrnému zdraví jejího otce Jamieho Spearse, s sebou nesla charakteristické znaky zhroucení před 12 lety. Britney fanoušky ujišťovala, že je v pořádku a potřebovala pauzu, její pobyt v psychiatrické nemocnici trval 30 dnů a Britney je opět volná a v náručí Sama Asghariho. Tahle malá návštěva však ohrozila její opatrovnictví a Kevin Federline po právnících žádá, aby jí byly děti odebrány!

#FreeBritney

Z Britney Spears je opět troskaZdroj: profimedia

Během jejího pobytu v nemocnici kolovaly internetem nejrůznější fámy, například že je Britney v nemocnici držena proti své vůli svým otcem. Vznikl tak hashtag #FreeBritney, fanoušci dokonce vytvořili hnutí a demonstrovali na ulicích.

Jedním z mnoha, kdo neuvěřil, že je Britney v pořádku, je i její bývalý manžel a otec jejich dětí Kevin Federline. Podle neoficiálního zdroje ji plánuje obrat o opatrovnictví obou chlapců, 13letého Seana a 12letého Jaydena. Blízcí Britney Spears bijí na poplach, je totiž obrovská šance, že Kevin proces vyhraje!

Kevin půjde přes mrtvoly

Britney Spears a Kevin FederlineZdroj: Profimedia.cz

,,Kevin Federline chce plnou péči svých dvou chlapců a půjde klidně přes mrtvoly," prohlásil zdroj. ,,Britney má sklony k záchvatům a hroucení, tohle nebyl ojedinělý případ a má to velice špatný vliv na Seana a Jaydena."

Rapper si už údajně sedl se svými právníky a řeší, jak toho docílit, aniž by z toho byl skandál jako po jejich rozvodu ,,Nikdo to neměl vědět, ale nějak se to dostalo ven. Za vše může #freebritney, který na její osobu přitáhl veškerou pozornost, což se dotklo i Kevina." Britney se k právním krokům veřejně nevyjádřila, pravděpodobně ale plánuje obranné kroky.

Poštval chlapce proti vlastní matce?

Britney SpearsováZdroj: Profimedia.cz

Během jejího pobytu v psychiatrické nemocnici zůstaly děti u Federlina. Zdroj věří, že měl čas na to je přesvědčit, že s maminkou není něco v pořádku a bude jim lépe u něj. ,,Je toho schopný, Kevin byl vždycky výtečný manipulátor a udělá vše proto, aby získal náklonnost svých synů a poštval je proti vlastní matce," myslí si zdroj.

Britney a Federline spolu chodili pět měsíců, než se v září 2004 vzali. Jejich vztah byl ostře sledován, vinu na tom nesl především sám Federline, který si vzal zpěvačku v době, kdy Federlinova bývalá manželka čekala jeho dítě. Pár se rozvedl v roce 2007.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů