Šíp.deník.cz

Nešetřili! Britney Spears s manželem si koupili nové sídlo za 278 milionů

4 fotografií 4
Britney Spears a Sam Asghari
Britney Spears a Sam Asghari
Zdroj: Profimedia
 Britney Spears si v domě užila svatbu, teď ho prodává Bývalý dům Britney Spears se prodal Bývalý dům Britney Spears vyměnila zpěvačka za ještě luxusnější sídlo Bývalý dům Britney Spears měl krásný výhled
Sdílej článek:

Britney Spears a Sam Asghari jsou spolu už šest let, bylo tedy jasné, že dříve nebo později přijde svatba. Ta se nakonec konala ve čtvrtek 9. 6. v jejich honosném domě v Thousand Oaks a o den později už podepisovali smlouvu na ještě luxusnější nemovitost ve čtvrti celebrit Calabasas. Čeká je tedy velké stěhování!

Po šesti letech se konečně zpěvačka Britney Spears dočkala a stanula před oltářem se svým přítelem Samem Asgharim. A že to byla svatba vskutku velkolepá, nemůže být pochyb, protože se jí zúčastnila celá plejáda hollywoodských hvězd.

Mimo jiné se se zpěvačkou přišli radovat takové hvězdy jako herečka Drew Barrymore, plastiková královna Donatella Versace, zpěvačka Madonna a chybět nemohla ani Britney nejlepší kamarádka a dědička hotelového impéria Paris Hilton.

Britney se symbolicky vdala pouhých sedm měsíců poté, co bylo po čtrnácti letech zrušeno opatrovnictví jejího otce. Ten sice na svatbu nedorazil, ale ani tak se neobešla bez skandálu. Snažil se na ni totiž dostat Spearsové bývalý manžel Jason Alexander, se kterým byla v roce 2004 vdaná pětapadesát hodin. Jason tvrdil, že byl na svatbu pozván, akorát si zapomněl pozvánku.

Nesmí vám uniknout

Na svatbu se snažil dostat její bývalý manžel

"Je moje první manželka, má jediná žena," vykřikoval podle serveru bbc.com, kde si objevila také informace, že byl za poslední rok třikrát zatčen za drogy.

Jinak se ale svatba nesla ve šťastném duchu a bylo vidět, že nevěsta si ji užívá. Aby také ne, když si po dlouhých letech, která prožila pod nadvládou svého otce, mohla vzít muže, kterého miluje a chce s ním mít rodinu. Britney nemá na co čekat, je jí čtyřicet let a v dubnu tohoto roku potratila.

Pár nezahálel ale ani po svatbě. Nevyspával kocovinu, ale už den po veselce podepisoval smlouvu na nový domov, kde chtějí začít od začátku. Honosná vila se nachází v oblíbené čtvrti celebrit Calabasas, kde bydlí i zpěvaččin bývalý manžel Kevin Federline. Ten má v péči oba zpěvaččiny syny, proto je nyní Britney šťastná, že jim bude blíž. Jejich dalšími sousedy budou také Kourtney Kardashian a Travis Barker.

Nesmí vám uniknout

Neskutečná nemovitost ve čtvrti celebrit

Za nemovitost prý utratili neuvěřitelných 11,8 milionu dolarů, což je přes 278 miliónů korun. Vila byla postaveno roku 2008, čítá šest ložnic, devět koupelen, domácí kino, vinný sklep, bar, posilovnu a dřevem obkládanou luxusní pracovnu. Dům nabízí i velkolepou kuchyni, úchvatnou hlavní ložnici s krbem a samozřejmě obrovský bazén. Třešničkou na dortu jsou lázně s vodopádem, garáž pro pět aut a v neposlední řadě samostatný dům pro hosty.

Snad se tam novomanželům bude spokojeně žít, Spears nebude dělat průšvihy, podaří se další miminko a zpěvačka opět najde cestu ke svým dospívajícím synům. Budiž jí to přáno!

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů