Šíp.deník.cz

Britney Spears skončila v psychiatrické léčebně! Oholí si znovu hlavu?

Ups, udělala to znovu? Zpěvačka a herečka Britney Spears se nečekaně zhroutila a musela se zapsat do psychiatrické kliniky. Fanoušci popové legendy se nyní bojí, že si zopakuje rok 2007, kdy si v důsledku rozvodu s Kevinem Federlinem a emočního kolapsu oholila hlavu a dočista se pomátla!

1 / 9
Britney Spears

Dnešní generace vyrůstala na jejích písničkách, …Baby One More Time, Oops I Did It Again nebo Crazy patří mezi ty největší hity 90. let a Britney se díky nim stala jednou z nejuznávanějších zpěvaček. I když budou vaši nejbližší přátelé tvrdohlavě zapírat, za zavřenými dveřmi svého pokoje kroutili zadkem jako Britney ve svých nejslavnějších klipech. Od té doby vyrostla - ne jen věkově, ale především mentálně. Ano, jako každá druhá hvězda si prošla zhroucením a přinesla do světa trend, v těžké chvíli si oholit hlavu a pařit bez kalhotek, ale nyní je to matka dvou chlapců a život má konečně srovnaný. Co ji tedy znova položilo na kolena?

Těžká nemoc

Britney SpearsZdroj: winto

Zpráva o Britney Spears na psychině je jako špatné deja vu, myslí si fanoušci populární popstar. Ve skutečnosti za jejím zhroucením nestojí rozchod s přítelem ani drogová nebo alkoholová závislost. Důvod je zcela racionální a pochopitelný - nemoc v rodině.

Otec Britney Spears, Jamie Spears, s nímž je hvězda ve velmi blízkém vztahu, je podle informací těžce nemocný a hvězda to psychicky nezvládla. ,,Všichni si někdy potřebujeme najít čas sami na sebe," uvedla na svém Instagramu těsně předtím, než se novina dostala ven.

Otec Britney bojuje o život

Jamie SpearsZdroj: profimedia

Největší podporou zpěvačky zůstává její o 12 let mladší přítel Sam Asghari. Ten se s Britney seznámil v roce 2016 a o jejich vztahu se v té době mluvilo jako o úletu. Asghari sdílel na svůj Instagram příspěvek své přítelkyně se slovy ,,Není to slabost, je to znak naprosté síly, lidé by se tím měli inspirovat, tak, jako já." 

Otec Britney Spears trpěl v listopadu loňského roku perforací střev, jeho stav od té doby kolísal, než se tento týden rapidně zhoršil. Podle neoficiálních zpráv bojuje Jamie Spears o život, zpěvačka se k jeho stavu nijak detailněji nevyjádřila.

Oholí si znova hlavu?

Britney SpearsZdroj: profimedia

Fanoušci se bojí, že pokud by pan Spears zemřel, Britney by se mohla vrátit na své osobní dno, jež prožila v roce 2007. V té době se rozvedla se svým manželem, rapperem Kevinem Federlinem, s nímž má dva chlapce.

Zpěvačka se začala opíjet, vymetala jednu párty za druhou a fotografové ji načapali několikrát na ostro. Dna dosáhla neuvážlivým a veřejným oholením své hlavy. ,,Co když to udělá znovu? Úplně jí to zničí kariéru!" bojí se jeden fanoušek na Twitteru, jiný ale dodává, že jí táhne na čtyřicet a se smutkem by se tentokrát vyrovnala zcela jinak.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů