Šíp.deník.cz

Burešová a Lambora po konci Slunečné smutnit nemusí, přišli si na nemalou částku

4 fotografií 4
Marek Lambora a Eva Burešová
Marek Lambora a Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
V závěrečném dílu Slunečné se dočkali diváci šťastného konce. Eva Burešová nově hraje v seriálu Zoo. Známý kuchař a herečka se seznámili na natáčení Tvoje tvář má známý hlas. Úspěšný herec tvořil pár s modelkou Bezděkovou.
Sdílej článek:

Seriál Slunečná trhal rekordy televizních obrazovek. V závěrečném díle čekal Týnu Popelkovou a Janka Linharta opravdový šťastný konec a jedno oko nezůstalo suché. Dvojice, která si v průběhu seriálu prošla několika zvraty, se zaryla hluboko do srdce televizních diváků. Její představitelé Eva Burešová a Marek Lambora si díky veleúspěšnému seriálu získali značnou popularitu a vliv. 

Slunečná jako vstupenka do showbyznysu

Burešovou mohli diváci TV Prima zaregistrovat už v roce 2011 v soutěži Česko Slovensko má talent, tam zaujala svým zpěvem, dostala se až do finále. Časem se objevila jako herečka v seriálu Modrý kód nebo Gympl. Lambory si mohli diváci všimnout ve vedlejších rolích v seriálech televize Prima Černé vdovy a Přístav. Po úspěchu na Primě prchli herci na konkurenční stanici TV Nova do pořadu Tvoje tvář má známý hlas, nejprve soutěžili a poté usedli v křesle porotců v dalších ročnících. Burešová se dokonce při natáčení zábavné show seznámila se svým současným partnerem Přemkem Forejtem. Než oznámila Burešová oficiálně vztah s Forejtem, spekulovalo se o jejím vztahu s Lamborou. Ten tvořil v té době pár s modelkou Andreou Bezděkovou, dlouho se jim dařilo vztah tajit. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Slušný výdělek

Eva si podle AHA přišla na částku, o které se může ostatním herečkám mnohdy jen zdát. Celkem měla za roli Týny Popelkové inkasovat 4 600 000 korun. V měsíci měla 12 natáčeních dnů a z toho každý měl být vyplacen částkou 16 tisíc. Lambora měl o něco menší honorář, přišel si na 3 960 000 korun. Nejenže si mladá herecká dvojice slušně vydělala, ale také si otevřela dveře k dalším příležitostem. Burešová hraje v novém seriálu TV Prima Zoo a v každém díle ukazuje i svůj pěvecký talent. Výdělek jim rozšiřují i jejich sociální sítě, které využívají ve svůj prospěch na maximum. Oba dva propagují produkty známých značek, které doporučují svým sledujícím. Zatímco Lambora na svých sítích propaguje hlavně jídlo, Burešová se stala tváří kosmetičké značky. 

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů