Šíp.deník.cz

Amanda Bynes BLÍZKO SMRTI: Přátelé se bojí, že se předávkuje!

Vyhaslá hvězdička Amanda Bynes se v listopadu loňského roku vyhrabala z nejbližšího kontejneru, aby magazínu Paper předala doznání, že už nejede v tvrdých drogách a dala si život do pořádku. Stačilo však počkat čtyři měsíce a Bynes se musela opět zapsat do léčebny pro drogově závislé lhářky, co se válí ve vlastních zvratkách.  

1 / 9
amanda bynes

Měla to být další hollywoodská senzace, dokonce měla nakročeno stát se druhou Arianou Grande hereckého průmyslu; začínala u Disneyho, Nickelodeonu a na podobných dětských televizních stanicích a krůček po krůčku stoupala po žebříku k plnohodnotné kariéře oblíbené a obsazované hvězdy. Jenže po filmu Panna nebo orel vzdala všech svých nadějí a raději se uchýlila k drogám. Od roku 2013 se neobjevila v žádném filmu, protože prostě neměla čas - někdo ten kokain z klína jiné trosky vyšňupat musel. Pár měsíců zpátky šokovala svět svým svěžím zjevem a přiznala největší kixy svého života. Co se stalo pak je jen už opakující se historie.

Od trosky po vrak

Amanda Bynes se přidala ke hvězdám, co si za volantem daly pivo nebo šestZdroj: profimedia

Ještě v listopadu roku 2018 se Amanda přihnala jako tropická bouře a všem vytřela zrak. Trochu baculatá, ale upravená, hezká, příjemně vyhlížející usměvavá žena, do níž byste neřekli, že se před pár lety ocitla ve vězení.

,,Je to strašně divný pocit. Opravdu, když jsem byla sjetá, prováděla jsem šílené, nechutné věci. Když jsem je zrovna nebrala, byla jsem úplně v pohodě," popisuje Amanda posledních 5 let svého života. Mohla však tušit, že v příštím roce narazí znovu na to samé dno.

Zájem médií i fanoušků ji dostal na kolena

amanda bynesZdroj: profimedia

Konec února obletěla svět smutná zpráva, Amanda Bynes se vrátila k drogám a musela se zapsat do léčebny. Nevídaný zájem médií ji zcela rozhodil a herečka ho neustála, našla si cestu zpátky k tomu, co ji v takových okamžicích dokázalo otupit.

Kamarádi se nyní bojí, že by mohla přijít o život. Léčba podle nich vůbec nepomáhá a Bynes nevykazuje žádný progres. ,,Je to smutné, byla tak šťastná, když se z toho dostala," svěřuje se blízká kamarádka. ,,Vyprávěla nám, jak se znovu bude věnovat hrání. Kdo ví, jestli ji po tomhle kousku ještě někde obsadí."

Mohla by přijít i o život, říká kamarádka

amanda bynesZdroj: profimedia

,,Bude-li v tom pokračovat, přijde o život," bojí se kamarádka. S Amandou sice není moc v kontaktu, navštěvuje ji pouze rodina, po každé návštěvě ji ale kontaktuje. ,,Její rodina je na prášky. Amandu očividně nezajímá, že tím ničí své nejbližší, když se nesnaží udržet na správné cestě k vyléčení."

Amanda v rozhovoru pro magazín Paper vyjmenovala všechny drogy, které užívala, ale i ty, co jí moc nejely. ,,Začala jsem s marihuanou, poté jsem přidala i extázi," pokračuje vypravěčka. ,,Pak jsem k tomu všemu brala Adderall (používá se k léčbě ADHD, pozn. red.). Ten jsem užívala opravdu hodně. Heroin ani perník jsem nikdy nezkusila." 

Co se dějě u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů