Šíp.deník.cz

Manželství prince Charlese NENÍ LEGÁLNÍ! Camilla skončila bez peněz a na dlažbě

Ostudné manželství prince Charlese a Camilly se ukázalo být nelegální. Rozvodová válka o stamiliony liber se nekoná, Camilla ostrouhá a skončí na dlažbě, bez peněz a titulu královny Británie!

1 / 11
Camilla neudržela své slzy...

Osudy hlavních hrdinů britské monarchie jsou stejně vrtkavé jako těch v seriálu Hra o trůny. Nikdy nevíte, co se stane, kdo se rozvede, kdo zemře, kdo otěhotní… koho sežehne dračí oheň. Jejich vztahy se můžou zdát pohádkové, opak je však smutnou pravdou.


Nejkritizovanější pár královské rodiny princ Charles a Camilla Parker-Bowles jsou toho ukázkovým příkladem. Jejich vztah vznikl naprostou náhodou, tím zničil nejslavnější manželství historie a připravil o život milovanou princeznu Dianu. Nešťastný pár se v roce 2005 rozhodl pro svatbu, ale každý si všimne, že mezi nimi nic není, žádná jiskra, touha, sexuální napětí, jako by to na fanoušky britské monarchie jenom hráli. Charles nakonec dospěl k rozumu a pokusil se své vyvolené několikrát zbavit, jenže vévodkyně z Cornwallu je k Charlesovi přisátá jako klíště. Šokující zjištění ale pořádně zamíchalo kartami!

Zadní dvířka v manželské smlouvě

Camilla a princ CharlesZdroj: winto

Princ Charles si konečně může připsat úspěch! Nešťastné manželství s Camillou Parker-Bowles, vysušenou broskví rostoucí na dvě stě třicet let starém stromě, není legální. Podle zdroje v královském dvoře se Alžběta připravuje na předání žezla svému synovi a nezamlouvá se jí, že by se z Camilly stala královna.

Nařídila proto, aby se Charles urychleně své drahé polovičky zbavil, s čímž Charles rád souhlasil. Týmu právníků se po dlouhých měsících podařilo najít skulinku v manželské smlouvě, která jejich svazek okamžitě rozváže a z Camilly se stane chudobná děvečka bez nároku na peněžní vyrovnání.

Zákon z roku 1896 připravil Camillu o korunuCamilla Parker-BowlesZdroj: profimedia

,,Podle soudce a Charlesových právníků porušuje jejich manželská smlouva zákon z roku 1896," podělil se zdroj. ,,Podle tohoto zákona se princ z Walesu - právoplatný následník trůnu a hlava Anglikánské církve - musí oženit v kostele a oddat je musí duchovní, tedy musí mít církevní sňatek."

Jenže sňatek Charlese a Camilly byl občanský, to znamená, že se neuskutečnil v kostele a neoddala je osoba pověřená církví. Jejich manželství je tímto nelegální, a tudíž neplatné. Charles se tak vyhnul rozvodu, který by ho stal zhruba 200 milionů dolarů.

Bez peněz, bez titulu, bez domova

Camilla ParkerZdroj: winto

Camilla se tak dostala do svízelné situace; nejenže přišla o šanci vydolovat z britské monarchie obří pytel peněz, ale ztratila svůj titul vévodkyně z Cornwallu a šanci stát se královnou. Pro královskou rodinu je to důvod k radosti, Camilly se snažily bezvýsledně zbavit už několik let.

Pokusí-li se Camilla jakkoliv poškodit jméno královské rodiny, například odhalením tajného deníku prince Charlese, v němž údajně stojí, že nechal princeznu Dianu zabít, hrozí jí podle zdroje vězení.

Odhalení deníku ji může dostat do vězení

Camilla Parker-BowlesZdroj: archiv

,,Charles ví, jak je Camilla mstivá," pokračuje zdroj, ,,tímto jí sebral vítr z plachet a Camilla nemá jak se bránit, nemůže použít ani tajný deník, který si syslí pro případ, že by došlo k rozvodu. Teď, když je jejich manželství nelegální, nemůže ze zákona dojít k žádnému rozvodu, Camilla je úplně nahraná a kdyby jakkoliv zkusila poškodit dobré jméno královské rodiny, tvrdě by za to zaplatila."

,,Princ Charles vyhrál na plné čáře a už nemusí čekat, až Camilla zemře na rakovinu jater, klidně jí může zaplatit životně důležitou transplantaci, kterou jí dlouho odepíral, situaci to nijak nezmění," uzavřel zdroj. Bujaré oslavy a oznámení na sociálních sítí od královské rodiny nečekejte, Alžběta se ujistí, že vše proběhne hladce a bez zbytečných úniků do médií.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů