Šíp.deník.cz

Nevyléčitelně nemocná Christina Applegate na chodníku slávy: Přivedli ji přátelé

4 fotografií 4
Christina Applegate
Christina Applegate
Zdroj: Profimedia
Christina Applegate trpí roztroušenou sklerózou Herečka Christina Applegate dlouhá léta nejí maso Christina Applegate nyní přibrala šestnáct kilo Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate bojovala s rakovinou
Sdílej článek:

Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate nemá v poslední době příliš důvodů k radosti. Minulý rok jí byla diagnostikována nevyléčitelná nemoc s názvem roztroušená skleróza, kvůli které herečka přibrala a má velké problémy s chůzí. Aby mohla odhalit svou hvězdu na chodníku slávy, museli ji doprovodit kolegové.

Christina Applegate a kolegové ze seriálu Ženatý se závazky, který z ní udělal hvězdu, mají dodnes nadstandardní vztahy, proto nebylo divu, že to byli právě oni, kdo nemocnou herečku doprovodili k odhalení hvězdy na chodníku slávy.

Když se herečka minulý rok dozvěděla, že trpí zákeřnou nemocí, která se nedá vyléčit, jistě nečekala, že bude postupovat tak rychle, že po několika měsících bude mít velké problémy s chůzí. Navíc se k léčbě přidaly nežádoucí účinky a Christina rapidně přibrala, a to celých šestnáct kilo. Ta tam je sexy kočka Kelly Bundová, kterou miloval celý svět.

Herečka má velké problémy s chůzí, bez hůlky ji už neuvidíte

Applegate má tak velké problémy s chůzí, že sama už ji téměř nezvládá. Je s podivem, že zvládla dotočit seriál Smrt nás spojí, protože nyní byste ji už bez hole neměli šanci vidět. I přesto si nenechala tuto slavnostní událost ujít a na chodník slávy za pomoci svých přátel dorazila. Šlo o velmi emotivní okamžik. Christina se při projevu rozplakala.

„Tento den pro mě znamená víc, než si dokážete představit. Ani neříkám, že mám přátele, jste pro mě rodina. Tihle lidé se o mě starají každý den mého života a nevím, co bych bez nich dělala,“ řekla blondýnka.

Kolegové a přátelé ji velmi podporují a pomáhají jí 

Tím nemluvila pouze o kolegách ze seriálu Ženatý se závazky, ale i o štábu seriálu Smrt nás spojí, který jí uzpůsoboval natáčení v závislosti na zdravotních problémech. Dokonce jí bylo nabídnuto, že poslední řadu nemusí dotočit. Odmítla, řekla, že to nepřichází v úvahu. Také poděkovala za dceru Sadii, která je pro ni tím nejdůležitějším člověkem na světě.

"Jsi tak krásná, laskavá, milující, chytrá a zajímavá a já se cítím požehnaná, že se každý den probudím a vezmu tě do školy. Jsi moje všechno,“ dojímala se herečka.

Na závěr s humorem sobě vlastním poznamenala, že si jistě všichni všimli, že je nemocná, ale že ona se rozhodně nevzdá. A my jí věříme. Nejednou už totiž ukázala, že je velmi silná žena. Především pak v roce 2008, kdy prodělala rakovinu prsu a nechala si preventivně odstranit obě ňadra, vaječníky a vejcovody.

Zdroje: huffingtonpost.co.uk, CBS

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů