Šíp.deník.cz

CHYTRÝ Leoš Mareš: Neuvěříte, jakou nabídku odmítl a jde o velké PRACHY!

3 fotografií 3
Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Zdroj: Tilen Vajt
Vycházející hvězda české popmusic? Ondřej Soukup si práci porotce občas zpestří a odbourá kolegy... To ale v televizi nejspíš neuvidíme. Porota SuperStar ve složení Soukup, Farna a Habera
Sdílej článek:

Ostřílený moderátor Leoš Mareš (38) moc dobře ví, které nabídky brát a jaké odmítnout. Kdo se totiž těšil na moderátorské eso v podzimním televizním schématu nastávajícího roku, který Nova věnuje SuperStar, má smůlu. Mareš lákavou nabídku odmítl, a mnozí si myslí, že se rozhodl velmi správně.

Je to profík! Mareš si moc dobře uvědomuje, že z původně slibného projektu SuperStar se stala okoukaná záležitost a jména vítězů pěvecké soutěže si už málokdo pamatuje i přes marketing Novy, která stále některé zpěváky takzvaně "tlačí" či zviditelňuje. A nabídku, kde stovky tisíc korun létaly vzduchem, nepřijal. 

"SuperStar mi byla nabídnuta, ale nepřijal jsem ji," přiznal Mareš, který si uvědomuje, že vzít SuperStar by byla velká loterie. Další řada totiž může být ohromný propadák, pokud televize nepříjde s absolutní bombou, nebo neobjeví druhého Michaela Jacksona, kterému Česko padne ke kolenům. Těžkou  tak soudit, kdo bude hvězdným moderátorem, který okoukaný formát soutěže spasí nebo pohřbí jeho kariéru. Jisté je jedno, že Mareš to nebude. 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů