Šíp.deník.cz

Dojemné přiznání Dagmar Havlové: V den úmrtí Urbánkové prožila zvláštní okamžik

5 fotografií 5
Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Zdroj: Profimedia
Naďa Urbánková zemřela na následky těžkého průběhu covidu-19 Zpěvačka s nemoci bojovala ze všech sil a před pár dny se její stav výrazně zlepšoval Naďa Urbánková a její jediná dcera Jana Fabiánová měly velice blízký vztah Urbánkovou oplakává celý národ
Sdílej článek:

Dagmar Havlová se na svém Instagramu podělila o zvláštní zážitek. I ji velmi zasáhl odchod zpěvačky Nadi Urbánkové, která zemřela v pátek 3. února. Herečka ovšem přiznala, že zrovna v době, kdy její přítelkyně odešla do hvězdného nebe, na ni myslela. A to přitom vůbec netušila, co se stalo. 

Úmrtí legendární zpěvačky Nadi Urbánkové zasáhlo mnohé. Nejvíce ale pochopitelně její přátele a nejbližší. Urbánková zemřela v pátek 3. února ve věku 83 let, široká veřejnost se ovšem o jejím odchodu na věčnost dozvěděla až o den později. Podivuhodné ovšem je, že právě v pátek, kdy ještě skoro nikdo netušil, že je zpěvačka po smrti, na ni myslela Dagmar Havlová. 

Přemýšlela, co dělá

O svém zážitku se Dagmar Havlová rozpovídala na svém Instagramu. „Včera jsem Naďu slyšela zpívat v rádiu a pomyslela jsem si, co asi dělá. Tak teď už to vím. Buď tam nahoře šťastnější, moje milá Naďo, vždy skrývající své bolesti. Noblesní, humorná. Buď sbohem,” napsala herečka na sociální síti a pod příspěvkem se ihned od jejích fanoušků začaly objevovat zprávy, ve kterých sami uváděli, jak na Naďu Urbánkovou vzpomínají. 

Rozloučit se mohou i fanoušci

O úmrtí Nadi Urbánkové informovala její dcera Jana Fabiánová. Ta následně také prozradila detaily jejího pohřbu. A k překvapení mnohých se rozloučení se zpěvačkou uskuteční celkem dvakrát. „Vážení přátelé, vzhledem k tomu, jak obrovská vlna lásky se zvedla, vnímám, že je potřeba udělat dvě rozloučení s mou milovanou maminkou. První obřad bude pouze pro rodinu a nejbližší u nás doma v Želivě. Druhý smuteční vzpomínkový obřad, na který jste všichni srdečně zváni, se koná ve středu 15. 2. v 18 h v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v areálu Strahovského kláštera v Praze. Bazilika bude otevřena od 17 h. Mše svatá začíná v 18 h,” uvedla Jana Fabiánová na sociální síti. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů