Šíp.deník.cz

Bouračka odpuštěna: Dagmar Patrasová provokovala manžela u bazénu obřím dekoltem

5 fotografií 5
Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček už své manželce nehodu odpustil Dagmar Patrasová prý první dny nevycházela z hotelového pokoje Dagmar Patrasová a Felix Slováček mají velmi zajímavý vztah Na rodinou dovolenou s dcerou Aničkou a synem Felixem Slováček Patrasovou nevzal
Sdílej článek:

Felix Slováček se před týdnem vrátil z dovolené v Turecku, kam vzal své dvě děti. Po návratu se hudebník rozhodl strávit také nějaký čas se svou manželkou Dagmar Patrasovou, a proto společně vyrazili do Tuniska, kde evidentně proběhlo velké usmíření. Patrasová na svého muže vytasila silné zbraně v podobě obřího výstřihu, ze kterých spadla brada nejen Felixovi, ale i přítomným návštěvníkům  rezortu. 

Felix Slováček přelétá z jedné dovolené na druhou. Hudebník nejprve vyrazil společně se svými dětmi Aničkou a Felixem do Turecka, k překvapení všech ale z rodinného výletu vynechal svou manželku Dagmar Patrasovou.

Po návratu do Čech ale vzal Slováček svou ženu na milost a aktuálně se společně rekreují v Tunisku. Podle informací Blesku první dny dovolené Dagmar Patrasová trávila zavřená v hotelovém pokoji.

Nakonec se ale zpěvačka a herečka přeci jen odhodlala skočit za manželem do bazénu a zvolila k tomu sexy model plavek, kterým si rychle získala zpět přízeň Slováčka.

Nesmí vám uniknout

Vše je odpuštěno

Felix Slováček byl na Dagmar Patrasovou právem naštvaný. Poté, co hvězda narazila ve svém luxusním voze v podnapilém stavu do svodidel, měli manželé nějaký čas tichou domácnost.

Hudebník se ale nakonec nechal obměkčit a není divu, jeho žena má stále co ukazovat. V titěrných bikinách s velikým výstřihem byla u bazénu vskutku nepřehlédnutelná.

Slováček má navíc s sebou v Tunisu ještě bývalou kamarádku Dominiky Gottové, Šárku Rezkovou, kterou též Bůh obdařil nadupaným hrudníkem. Saxofonista si tak užívá krásného výhledu nejen na moře, ale i na krásné ženy, což jako milovník něžného pohlaví jistě ocení. 

Slováček už své ženě odpustil a nyní si užívají společnou dovolenou

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů