Šíp.deník.cz

Válka Patrasové a Gelemové se táhne roky: Slováček seděl dlouho na dvou židlích!

11 fotografií 11
Felix Slováček, Lucie Gelemová, Dagmar Patrasová
Felix Slováček, Lucie Gelemová, Dagmar Patrasová
Zdroj: Profimedia
Narozeniny letos slavil Slováček s Gelemovou. Patrasová už manželovi nevěří, prý se dohodli jinak. Partneři spolu vydrželi sedm let. Nikdo neví, zda se nakonec k sobě manželé vrátí, či nikoliv.
Sdílej článek:

Dagmar Patrasová a Lucie Gelemová si nemohou přijít na jméno a jejich otevřená válka o Felixe Slováčka se táhne už dlouhých sedm let. Když se vrátíme do minulosti, hudebník nikdy svou manželku nedokázal opustit a vždy si u ní nechával zadní vrátka. To samozřejmě nenávist jeho dvou osudových žen stupňovalo!

Dagmar Patrasová a Felix Slováček měli jedno z nejpevnějších manželství v českém showbyznysu, po 33. letech jim ale vstoupila do života Lucie Gelemová, která vše změnila.

Hudebník našel v mladé malířce zalíbení, první dva roky ale stále oficiálně chodil současně se svou manželkou, což samozřejmě nedělalo dobrotu.

Tehdy často docházelo k ostré výměně názorů Slováčka a Patrasové, několikrát se nechali dokonce při svých scénkách natočit. "Nežárlím na něj od té doby, co jsem si v sobě po roce a půl strastí srovnala všechno, co jsem si srovnat měla. Když už je mi můj muž a jeho přítelkyně jedno. Už jsem se prostě srovnala s jeho extempore. On nic neřeší, je flegmatický, vždyť se na něj podívejte. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá," řekla zpěvačka Blesku v roce 2016.

V tu dobu nacházela útěchu Patrasová u svého italského kamaráda, na kterého Slováček z nepochopitelných důvodů žárlil. "Když jsem byla na večeři s italským přítelem, tak on byl v Opletalové ulici na večeři s posluchačkou druhého ročníku, paní Gelemovou," vraceli si manželé štiplavé poznámky. 

Dementní a starej se zlatokopkou?

Dagmar Patrasová prošla po odhalení manželovi milenky různými fázemi. Nejprve se chtěla rozvést, to si ale po čase rozmyslela a raději rozjela proti milence svého muže ostrý protiútok.

"S mým manželem jsem již 40 let, máme spolu dvě úspěšné, dnes již dospělé děti, které oba milujeme. Máme krásné vnuky, z kterých se s mým manželem radujeme. Proto nerozumím tomu, proč další milenka v pořadí si mě, manželce Felixe, dovoluje psát výhružné dopisy. Takže vzkaz pro paní Gelemovou: Už toho nechte. A neoslovujte mě paní Patrasová. Mé jméno je Dagmar Slováčková," bojovala zpěvačka za své manželství.

Přítomnost Gelemové vedle Slováčka ale snášela Patrasová velice špatně a tak se častokrát nechala unést. Jednou například napsala pod jejich společnou fotku: "Dementní a starej… Se zlatokopkou," poslala svému muži a jeho milence drsný vzkaz skrze Instagram. 

Slováček s manželkou nikdy nepřestal udržovat vztah

Felix Slováček sice nakonec dal přednost své milence Lucii Gelemové, od své manželky Dagmar se ale nikdy nedokázal zcela odtrhnout. Celých sedm let ji držel takzvaně na háčku a zpěvačka často naznačovala, že spolu mají více než kamarádský vztah.

"Nechápu ani to, že když Felix přijede domů, je na mě jako mílius, dokonce se chová tak, jak by se jeho milence patrně nelíbilo, a druhý den si pak přečtu jeho nactiutrhačný rozhovor. Doteď jsem si myslela, že se takhle chová jen rozdvojená osobnost," svěřila se před dvěma lety Patrasová Blesku.

Tuto informaci pak potvrdila i po rozchodu Slováčka a Gelemové. "Chodí sem domů, protože je tu doma, my jsme přátelé, někdy i víc než přátelé. Máme společné děti, zájmy, majetek, a když mu je nejhůř, přijde za mnou, tak jako teď," nechala se slyšet zpěvačka.

Ani po oficiálně ohlášeném odloučení hudebníka a jeho malířky nepřišel vytoužený klid, Slováček totiž narozeniny oslavil s Gelemovou, čímž ale opět vytočil svou manželku Dagmar do běla. Necháme se tedy překvapit, jak bude tato česká válka Roseových pokračovat…

Slováček se ozval fanouškům z oslavy s milenkou Gelemovou.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů