Šíp.deník.cz

Daniel Hůlka dceři předal největší koníček: Rozárka procestovala kus světa

5 fotografií 5
Daniel Hůlka s rodinou
Daniel Hůlka s rodinou
Zdroj: Profimedia
Daniel Hůlka s manželkou Bárou a dcerou Rozárkou často cestují Zpěvák je pyšným otcem Daniel Hůlka na rodinné štěstí čekal dlouho Malá Rozárka už procestovala celou Evropu
Sdílej článek:

Daniel Hůlka se stal otcem až v pokročilém věku, o to více si ale tuto životní roli užívá. Muzikálový pěvec svou čtyřletou dceru hýčká a dokonce jí předal jeden ze svých největších koníčků - cestování. Holčička už v útlém věku projela celou Evropu.

Daniel Hůlka je vášnivým cestovatelem a právě díky této zálibě se dokonce sblížil se svou aktuální manželkou Bárou. 

"Oba jsme vášniví a až nepříčetní cestovatelé," svěřil se zpěvák nedávno v pořadu ShowTime.

Milovnice cizích krajů je prý i Hůlkova čtyřletá dcerka Rozárka, která již od narození své rodiče doprovází na cestách.

Paříž i Nizozemí

"Rozárka jezdí všude s námi. Ve dvou letech měla procestovaných už devět evropských zemí," pochlubil se Daniel Hůlka. Letos vzal zpěvák dceru s manželkou například do Nizozemí Francie, kde si Rozárka splnila svůj největší sen a to spatřit princeznu Elsu a sněhuláka Olafa.

"Byli jsme v pařížském Disneylandu a bylo to krásné," zavzpomínal pyšný tatínek na jeden z mnoha výletů. Fotografii spokojené rodinky z Paříže zpěvák sdílel i na svém Instagramu.

Nyní čekají hudebníka pracovní povinnosti, už s předstihem ale plánuje zimní dovolenou. "Další výlet plánujeme až v zimě. Pojedeme lyžovat. Rozárku jsme postavili na lyže už loni a hrozně ji to bavilo. Takže se už těší, až si zalyžuje," prozradil Hůlka.

Daniel Hůlka vzal dceru a manželku do Disneylandu

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů