Šíp.deník.cz

Zesnulý Daniel Nekonečný očima řidiče: Kokain na sedačce a všude kolem třpytky

Před pár dny nás opustil naprosto jedinečný člověk Daniel Nekonečný. Jeho pozitivní energie zanechala stopy snad na každém, kdo se s tímto králem samby setkal. Uměl lidi pobavit, ať už naživo, či přes obrazovky. Zpráva o jeho smrti se rozšířila jako blesk a stovky tisíc lidí mu začlo na sociálních sítích psát vzkazy a dávat svoje poslední sbohem sdílením společných fotek. Dan se zaryl do paměti nejen fanouškům, ale i taxikářům! Jeden se o zážitcích s tímto velikánem rozhovořil na Facebooku. A jeho slova vás hodně šokují!

1 / 12
Daniel Nekonečný

Na Dana od jeho úmrtí vzpomíná opravdu obrovské množství lidí. Prostor k okomentování si našli i taxikáři, ti mají na sociální síti stránku Přiznání taxikářů, kde se rozjelo vlákno, kam začali psát zážitky se zpěvákem.

Všichni si vesměs stěžovali na obrovské množství třpytek, které po sobě Dan vždy zanechal po opuštění vozidla, někteří však zažili velmi netradiční jízdy. Řeč přišla i na braní drog!

Král slunce, třpytek a všeho barevného odešel za duhový most…

Král slunceZdroj: Archiv D. Nekonečného

"Jeho obvyklá trasa byla Řeporyje - Anděl, kam jezdil na solárko, jednou v lednu přišel v županu a žabkách, kolega po něm hodinu větral a luxoval auto od třpytek," píše jeden z řidičů.

"Několikrát jsem ho také vezl, nikdy to nebyla normální jízda," přidává další.

Někteří vzpomínání na extravagantního umělce shrnuli pregnantně: "Kdo nevezl Dana, nemůže o sobě říct, že je taxíkář!"

Je vidět, že jízda se zpěvákem opravdu nebyla nuda. Pro všechny, kdo ho zažili, to bylo nezapomenutelné. Jenže tohle nebyly zdaleka ty "nejlepší" zážitky s Danem. Jeden taxikář totiž napsal, že měl zpěvák v jeho autě šňupat kokain!

Na člověka jako byl Dan, se nedá zapomenout.

Daniel NekonečnýZdroj: Šíp/Michal Kalášek

"Zemřel Daniel Nekonečný, postrach nejednoho pražského taxikáře. Dával naprosto minimální dýška, šňupal vzadu koks, trousil po sedačkách desítky třpytek, flitrů a korálků a zamořoval vzduch robustními vůněmi svých "maharadžovských" voňavek ( o nichž tvrdil, že když jimi vyvoní můj taxík, tak mi každá žena okamžitě podlehne)," uvedl muž, co údajně Daniela vozil pravidelně.

Pod jeho komentář se začali přidávat desítky dalších komentářů, co jeho slova potvrzovali, ačkoli většina umělců se v posledních dnech shodovala v tom, že za nevídaným množstvím Nekonečného energie drogy nestály.

Podle stránky s taxikářskými přiznáními se ale zdá, že zpěvák nebyl žádný andílek a životní styl asi neměl nejzdravější… Přesto ho lidé milovali a nikdo na něj nevzpomíná ve zlém.

Takový styl se už nedá zopakovat.

Daniel Nekonečný měl tolik pyroefektů, až z toho vyhořela reprobedna.Zdroj: Šíp/Michal Kalášek

Divoký životní styl se nakonec stal Danovi osudným. Výsledky pitvy ukázaly, že příčinou jeho smrti byl infarkt. Svým hýřením, nedostatkem spánku, a údajnou konzumací drog dal nejspíš svému srdci zabrat.

Teď už Dan pobývá v místě nekonečné duhy, jistě obklopen ženami, které miloval. A všude okolo něj se tančí. Budiž mu země lehká. Dole na něj všichni budou ještě dlouho vzpomínat…

Dan miloval barvy, veselé lidi, vždy se usmíval.

Daniel NekonečnýZdroj: profimedia

Fanoušci jsou zdrcení, jak odešel brzy…

Daniel NekonečnýZdroj: profimedia

Nekonečný byl zkrátka speciál.

Dva ptáciZdroj: Archiv D. Nekonečného

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů