Šíp.deník.cz

Zemřela herečka Daniela Krhutová: Hvězdě Ordinace bylo pouhých 47 let

Česko zasáhla šokující zpráva o úmrtí herečky Daniely Krhutové, která po dlouhém boji podlehla vážné nemoci v pouhých 47 letech. Smutnou informaci na sociální síti oznámila herečka a moderátorka Eva Decastelo. 

1 / 8
Daniela Krhutová

Bylo jí pouhých 47 let, o to více šokující zpráva o jejím úmrtí byla. Herečka Daniela Krhutová, která je známá například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě či pohádky Marie Růžička, podlehla vážné nemoci po dlouhém boji. Její partner Richard požádal herečku a moderátorku Evu Decastelo, aby smutnou zprávu oznámila veřejnosti. Informoval o tom web TN.cz.

„Herečtí přátelé, Richard mě poprosil, abych dala tímto způsobem vědět o odchodu Danielky. Nemá na všechny kontakt,” napsala na sociální sít Decastelo a ke smutnému příspěvku přiložila i hereččino parte. Herečka zemřela 16. října.

Herečka podlehla vážné nemoci 

Daniela KrhutováZdroj: profimedia.cz

Daniela Krhutová začala s herectvím už v sedmnácti letech. Po boku Václava Sloupa a Vítězslava Jandáka se objevila v televizní komedii Ten můj tam má spolužáka. Ve svých jednadvaceti letech se dočkala hlavní role v pohádce Marie Růžička, role zároveň patří k hereččině nejznámějším. Často se objevovala v menších rolích v nejrůznějších seriálech. Diváci si Danielu mohou pamatovat například i ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Příspěvek, který Eva Decastelo sdílela, okomentovala řada fanoušků a přátel Daniely. „Je mi to upřímně a hluboce líto. Byla to úžasná, nádherná žena. Zase máme o jednu duší míň. Soucítím s rodinou a mávám Daniele tam do oblak,” zní například jeden z komentářů. Smuteční oznámení informuje o tom, že poslední rozloučení s herečkou proběhne 26. října v motolském krematoriu. 

Objevila se ve spoustě seriálů

Daniela KrhutováZdroj: profimedia.cz

Byla velmi půvabná

Daniela KrhutováZdroj: profimedia.cz

O její smrti informovala Eva Decastelo

Eva DecasteloZdroj: profimedia

Česko v posledních dnech zasáhla také zpráva o úmrtí herce Zdeňka Dolanského

Zdeněk DolanskýZdroj: Česká televize

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů