Šíp.deník.cz

Dara Rolins na velkém koncertu zazpívá i Zvonky štěstí: Kdo nahradí Karla Gotta?

4 fotografií 4
Dara Rolins a Karel Gott
Dara Rolins a Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins chystá velkolepý koncert. Oslaví na něm své 50. narozeniny. Bere jej jako dárek pro sebe i své fanoušky.
Sdílej článek:

Zpěvačka Dara Rolins už zanedlouho oficiálně oslaví své 50. narozeniny, ke kterým si v lednu nadělí svůj „největší koncert v životě”. Co přesně se bude 28. ledna 2023 v pražské O2 areně odehrávat, zatím nestárnoucí hvězda tají, přišla ale s informací, která její fanoušky jistě potěší. 

Zatímco někteří své 50. narozeniny neslaví úplně s radostí a příjemnými pocity, zpěvačka Dara Rolins se jich už nemůže dočkat. Pojí se s nimi totiž jedna významná událost. Dara si jako dárek nadělí obrovský koncert, který nazvala „největším koncertem v životě”. Pochopitelně jde ale také o dárek pro její skalní fanoušky. Ti zpěvačce dostatečně prokázali svou přízeň tím, že vzali nákup lístků útokem. 

Speciální a neopakovatelné

„Už jen měsíc mě dělí od momentu, kdy se ocitnu v přesném poločase mého života. Já vím, že mě ještě čeká hromada dalších zážitků, ale když se člověk ocitne v „polovině”, má celkem přirozenou potřebu bilancovat, přibrzdit, zamyslet se a udělat něco, co tenhle moment udělá navždy nezapomenutelným,” napsala před několika dny Dara na svůj Instagram a dodala, že se svými fanoušky chce zažít něco speciálního, jedinečného a neopakovatelného, a proto se rozhodla velký koncert uspořádat. 

Největší hity

Nejrůznější detaily z velké show zatím zůstávají pod pokličkou. Zpěvačka ovšem informovala o tom, že si společně s fanoušky zazpívá své největší hity a zároveň odhalí jednu absolutní novinku. Kromě toho zazní i píseň, která Daru kdysi představila široké veřejnosti – Zvonky štěstí. Ty Dara nazpívala s Karlem Gottem, a tak se nabízí otázka, kdo zesnulého Mistra na koncertě v duetu nahradí.

To si ale Dara nechává pro sebe. Prozradila však, že půjde o zpěváka, kterého rozhodně každý zná. Jak naťukla v rozhovoru v pořadu Víkendová Snídaně na TV Nova, Zvonky štěstí si zazpívá „s tím nejvýznamnějším”. O koho přesně půjde, se příznivci Dary pravděpodobně dozví až během samotného koncertu. Rozhodně se tedy mají na co těšit!

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů