Šíp.deník.cz

Tajemství věčného mládí prozrazeno: Dara Rolins ukázala maminku Zlaticu

5 fotografií 5
Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins má po své matce skvělé geny Zpěvačka je po boku Pavla Nedvěda po letech samoty konečně šťastná Hvězda letos oslaví padesátku, tenhle věk by jí ale hádal málokdo Rolins sedm let randila s raperem Rytmusem, jejich vztahy jsou dnes na bodu mrazu
Sdílej článek:

Dara Rolins po boku fotbalisty Pavla Nedvěda jen září. Zpěvačka se před pár dny vrátila z Ameriky, kde trávila čas s partnerem a dcerou. Po příletu domů hvězda ihned zamířila za svou milovanou maminkou a s fanoušky na Instagramu pak sdílela fotografii ze společné večeře. 

Dara Rolins v prosinci oslaví padesáté narozeniny, tenhle věk by jí ale hádal opravdu málokdo. Zpěvačka navíc ještě rozkvetla díky lásce.

Rolins už rok randí s fotbalistou a aktuálním viceprezidentem Juventusu Pavlem Nedvědem a zatím si vztah nemůže vynachválit.

Receptem Dary na mladistvý vzhled je bezpochyby kombinace pohybu a zdravé stravy, hvězda ovšem má ale také skvělé geny, díky kterým se nemusí obávat stárnutí.

Fotka z rodinného alba

Ačkoliv si Dara Rolins své soukromí bedlivě střeží, po delší době se pochlubila fotkou z rodinného alba. Zpěvačka po návratu z Ameriky vzala svou maminku Zlaticu na večeři a s fanoušky na Instagramu pak sdílela snímek ze setkání. Zlatici je mimochodem 77 let, ale vypadá minimálně o 10 let mladší. 

"S mojou mamá," napsala Rolins ke společné momentce a fanoušci i kolegové z branže ji i její matku ihned v komentářích zahrnuli lichotkami.

"Ta je krásná. Tak už chápu, po kom to máš," napsala Adéla Gondíková. S pochvalou do diskuze přispěla mimo jiné i modelka Andrea Verešová. "Krásné," vyjádřila svůj obdiv. 

Dara Rolins se pochlubila krásnou maminkou

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů