Šíp.deník.cz

Dara Rolins a Nedvěd si budou žít jako v paláci: Plán s novým domem

4 fotografií 4
Dara Rolins a Pavel Nedvěd
Dara Rolins a Pavel Nedvěd
Zdroj: Profimedia
Pavel Nedvěd je pro Daru Rolins osudovým mužem Pavel Nedvěd a Dara Rolins na svatbu nespěchají Zpěvačka v minulosti randila s raperem Rytmusem, nerozešli se ale v dobrém a dnes mají vztahy na bodu mrazu Dara Rolins po boku Nedvěda jen kvete
Sdílej článek:

Zpěvačka Dara Rolins a její partner Pavel Nedvěd se už před nějakou dobou rozhodli, že si namísto dětí pořídí domy. A rozhodně nešlo o nějaká prázdná slova. Práce na domě už totiž začaly jak v Itálii, tak nově také v Česku v Praze. A dvojice se tedy rozhodně plácla a ještě plácne přes kapsu.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd si natolik zamilovali okolí jezera Lago di Maggiore, že se rozhodli postavit si u něj dům snů. Jen za pozemek přitom „vyplázli” 1 milion eur (zhruba 24 milionů korun) a další peníze pak dají ještě do samotné stavby. Aby toho ale nebylo málo a hrdličky měli vlastní hnízdečko lásky i v Česku, další luxusní stavba vyroste přímo v Praze. 

„Dohodli jsme se, že už spolu nebudeme mít děti, ale že si postavíme dva domy. Jeden tady v Čechách a druhý v Itálii. Nechceme totiž jeden druhého nutit ke stěhování,” nechala se Dara před časem slyšet v rozhovoru pro iDNES.

Miliony jen létají

Jak informoval Blesk, z katastru nemovitostí vyplývá, že si dvojice v pražském Šáreckém údolí zakoupila rovnou 4 pozemky v celkové výměře 3 698 metrů čtverečních. A zaplatila za ně dechberoucích 35 milionů korun. Pro všechny případy dvojice pozemky platila napůl. Kdyby tedy v budoucnu například došlo k rozchodu, dělení majetku bude o to jednodušší. 

Stavba povolena

Na částce, kterou Dara s partnerem zaplatili, se pochopitelně podepsalo to, že Šárecké údolí patří dnes k těm vůbec nejlukrativnějším oblastem v Praze. Není ovšem jasné, jak bude jejich sídlo velké a zda vůbec využijí pro svou potřebu všechny čtyři pozemky. Na některých by totiž mohli postavit domy a ty následně pronajímat a zajistit si tak pasivní příjem. Na jednom z pozemků už ale přece jen začaly práce. Visí na něm totiž cedule Stavba povolena. A už teď je jasné, že o žádný pididomeček rozhodně nepůjde. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů