Šíp.deník.cz

Dara Rolins utrácí ve velkém: Do další nemovitosti nacpe několik milionů

4 fotografií 4
Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Pavel Nedvěd a Dara Rolins jsou nerozlučná dvojka, fotbalista svou partnnerku podpořil i na jejím mega koncertě v O2 areně Dara Rolins oslavila padesátku stylově Zpěvačka je už přes rok po uši zamilovaná, po rozchodu s raperem Rytmusem byla několik let sama Hvězda předvedla ohromující výkon
Sdílej článek:

Zpěvačka Dara Rolins si rozhodně umí užívat. Kromě luxusního oblečení a různých zahraničních cest začala v poslední domě utrácet své těžce vydělané peníze také za nemovitosti. Se svým partnerem Pavlem Nedvědem začínají stavět luxusní dům v oblasti u italského jezera Lago di Maggiore a nyní se rozhodla pořídit si také přepychový apartmán v Polsku. A levný rozhodně není. 

Dara Rolins má za sebou roky úspěšné kariéry a nelení ani po padesátce. Před několika týdny odehrála velmi úspěšný koncert v O2 areně, který byl natolik žádaný, že se rozhodla uspořádat další. Peníze si ale nevydělává jen zpěvem, ale také podnikáním. A finance umí skvěle investovat. Například do nemovitostí. 

Nejlepší investice

Mnozí tvrdí, že nemovitosti jsou vůbec tou nejlepší investicí. A právě tohoto názoru je i sama Dara, která se dle webu Nový čas rozhodla pořídit si byt snů u polského jezera Żywieckie. Ze své návštěvy komplexu apartmánů zveřejnila i video na sociální síti. „Proč Polsko? A proč ne? Je blízko, za přijatelné ceny a konkrétně tento projekt má prokazatelně vysokou úroveň a kvalitu. Přesvědčila jsem se o tom na vlastní oči,” vzkázala dalším potenciálním zájemcům zpěvačka. Zmíněná „příznivá cena” ale rozhodně není úplně malá. Byt o rozloze 80 metrů čtverečních totiž vychází zhruba na 6,5 milionu korun. 

Další miliony

Kromě bytu v Polsku Dara investovala společně se svým partnerem Pavlem Nedvědem také do jejich sídla snů, které si postaví u italského jezera Lago di Maggiore. Tam je jen zakoupení pozemku vyšlo na 24 milionů korun. Další miliony pak pochopitelně spolkne samotná stavba domu. A aby toho nebylo málo, své vlastní hnízdečko lásky si chtějí partneři postavit i nedaleko Prahy. 

„Dohodli jsme se, že už spolu nebudeme mít děti, ale že si postavíme dva domy. Jeden tady v Čechách a druhý v Itálii. Nechceme totiž jeden druhého nutit ke stěhování,” uvedla před časem zpěvačka v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů