Šíp.deník.cz

Zvonky štěstí dozvonily! Dara Rolins konečně promluvila o smrti Karla Gotta!

Když se veřejnost dozvěděla smutnou zprávu o smrti Karla Gotta, nastala vlna obrovské solidarity a smutku. Nebylo české celebrity, která by se na Instagramu či Facebooku k úmrtí známého zpěváka nevyjádřila. Dara Rolins ale vyčkala několik dní a měla k tomu své důvody!                                

1 / 11
Dara Rolins a Karel Gott

Dara Rolins svou kariéru dětské pěvecké hvězdy začala právě po boku Karla Gotta. Jejich duet Zvonky Štěstí byl ve své době naprostým hitem, který nastartoval Daře její dráhu zpěvačky.

Gott byl pro zpěvačku jako druhý tatínek, vždy k němu velice vzhlížela a měli spolu krásný vztah, který trval desítky let! Byli víc, než kolegové, Rolins přiznává, že byl Karel jejím učitelem a životním vzorem!

Odchod člověka, kterého zpěvačka znala od svých dvanácti let, ji velice zasáhl natolik, že přes smutek ani neměla náladu psát jakékoliv oznámení pro veřejnost. A aby toho nebylo málo, pouhých pár hodin na to přišla o dalšího přítele…

Rolins měla Gotta ráda jako svého otce.

Dara Rolins a Karel GottZdroj: profimedia

Zdrcující zpráva o Gottově prohraném boji s leukémií Daru Rolins doslova srazila na kolena. Stejně jako všichni ostatní do poslední chvilky věřila, že se z toho známý zpěvák dostane, stejně jako před pár lety!

Osud ale měl jiné plány a Gott zákeřné nemoci nakonec 1.10. podlehl. Dara se z děsné zprávy nestihla ani otřepat a druhý den ráno dostala další ránu do srdce!

Po dlouhém boji s rakovinou totiž zemřel její bývalý partner, a dobrý kamarád, Petr Vlasák. Rolins tak během pouhého dne přišla o dva důležité muže svého života. Když nabrala trochu síly, napsala k události konečně pár slov, ze kterých bylo cítit, jak je zpěvačka zarmoucená!

Petr Vlasák byl bojovík, nakonec ale zvítězila rakovina.

Petr VlasákZdroj: profimedia

"Odešli dva lidi, které patřili do mého života. Jeden v den svých narozenin. Moje bývalá láska, přítel a velký bojovník Petr Vlasák, navždy v mém srdci! A druhý božský Kája. Je mi smutno." napsala po pár dnech odmlky Dara Rolins na svůj Instagram slova lítosti.

Petr Vlasák prodělal rakovinu poprvé před deseti lety. Tehdy podstoupil náročnou operaci, při které mu vyndali z hlavy obrovský nádor! Vlasák měl velikou vůli žít a povedlo se mu nemoc porazit!

Bohužel ale nastala stejně jako u Karla Gotta recidiva a rakovina se vrátila a tentokrát už průběh byl mnohem agresivnější. Petr Vlasák zemřel na svoje narozeniny a ke konci pro něj byla smrt vysvobozením! Bývalý milenec Dary totiž trpěvl velkými bolestmi, které už nemohl dál snášet. Zůstala po něm dcera Simona a manželka Gabriela, kterým stejně jako zpěvačce, zbyly jen oči pro pláč!

Rolins na Petra Vlasáka vzpomíná s velkou bolestí.

Petr VlasákZdroj: profimedia

Po prvních dnech šoku ze smrti dvou blízkých lidí opět vyslala Dara Rolins další vzkaz fanouškům! Tentokrát nahrála fotku se svou dcerkou a napsala, že právě díky ní bylo jednodušší překonat bolest!

"Jak začít? Po všem co se stalo to není lehké, ale poslední dny mě napadala stále dokola jedna myšlenka. Jediné, co má v životě smysl, jsou děti! Pokaždé, když se moji Lauru podívám, tak jsem dojatá!" 

Podpora dcery Laury byla pro zpěvačku evidentně skvělou terapií a pomohla jí překonat ztrátu dvou blízkých přátel. Rolins ale také slíbila, že chce odkaz Gotta dál předávat pomocí muziky a přála by si, aby na něj vzpomínali s úsměvem a ne s pláčem…

Karel Gott a Dara Rolins spolu zažili mnoho let přátelství.

Dara Rolins a Karel GottZdroj: profimedia

Zpěvačka je silná žena. 

Dara RolinsZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů