Šip.deník.cz

Spokojená Dara Rolins: Na jejím koncertě zaznělo krásné „ano”!

20 fotografií 20
Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins Dara Rolins Dara Rolins Dara Rolins
Sdílej článek:

Zpěvačka Dara Rolins si ze svého koncertu odnesla krásnou vzpomínku. Před několika málo dny vystupovala na velkolepé události, která se však od jejích klasických akcí zcela lišila. Namísto toho, aby zpívala pro velký dav fanoušků, roztančila svatební hosty!

Populární slovenská zpěvačka Dara Rolins se konečně může věnovat tomu, co má ráda nejvíce. Po velkém rozvolňování se totiž mohla vrhnout na koncertování a po delší odmlce opět bavit a rozveselovat své fanoušky. Při jejím posledním koncertu ovšem nešlo ani tak o ni samotnou, jako spíše o dvojici zamilovaných, která si během svého velkého dne po dlouhých letech konečně řekla své „ano”!

Obrovské nadšení

Dara Rolins svou práci zkrátka zbožňuje a možnost roztančit svatebčany ji rozhodně udělala velkou radost. „Vždy, když dohrajeme, ještě v šatně kecáme a během pobíhání v podprdách probíráme vystoupení. Atmošku, lidi… To dnešní bylo kouzelné o to víc, protože šlo o svatbu dvou hrdliček, které si po 12 letech řekli své ‚ano’,” napsala ve svém příspěvku na Instagramu zpěvačka. 

„Podle toho, jak vypadali, začali randit asi tak ve dvanácti,” smála se ještě Dara. „Miluji svojí práci. To, že se při mé hudbě lidí smějí, pláčou, tančí, objímají a říkají si „ano”, dodala zpěvačka, která byla ze svatby nadšená. 

Pracovních nabídek má víc než dost

Po zrušení nejrůznějších opatření v rámci šíření koronaviru se Dara naplno vrhla do práce, která jí nesmírně chyběla. O tom svědčí i fakt, že byla zpěvačka zvyklá poslední den v týdnu nepracovat a věnovat ho hlavně svým blízkým. Nyní pro ni však neděle nehraje žádnou roli. „V neděli hrajeme minimálně. To ne, že bychom vyloženě nechtěli, ale tento den býval zpravidla den, kdy jsme po rozlítaném víkendu, který nám občas začínal už ve čtvrtek, nedělali zaslouženě nic! Patřil rodinné pohodě, primárně horizontální poloze, lenošení u filmu, znáte to,” vysvětlovala Dara na Instagramu. 

„V této době je ale tolik věcí jinak, než jsme byli zvyklí. I když toto je právě ta výjimka, kdy nám to vůbec nevadilo. Užili jsme si každou minutu. Hlavně díky vám,” svěřila se ještě fanouškům, jak se vystoupení užívá.

Dara Rolins zpívala na světbě:

 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů