Šíp.deník.cz

Něžný vzkaz pro miminko: Pfauserová prozradila, zda čeká chlapce, nebo dívku

4 fotografií 4
Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
Zdroj: Profimedia
Denisa Pfauserová se za pár měsíců stane poprvé maminkou Herečka požehnaný stav tajila několik měsíců Otcem dítěte je hereččin partner Martin
Sdílej článek:

Denisa Pfauserová je pořádná tajnůstkářka a několik měsíců se jí podařilo utajit, že je v radostném očekávání. Těhotenstvím se seriálová hvězda pochlubila fanouškům na Instagramu rovnou sérií snímků s rostoucím bříškem a partnerem.

Denisa Pfauserová už několik měsíců nosí pod srdcem své první dítě, informaci si ale nějaký čas chtěla z pochopitelných důvodů nechat pro sebe. Miminko ale roste jako z vody a herečka už nemohla dlouho zakrývat rostoucí pupík, a proto se rozhodla s radostnou novinkou pochlubit fanouškům na Instagramu.

"Nemůžu se dočkat, až tě poprvé uvidím. Až tě k sobě přivinu. Až ti spočítám prstíčky. Až tě uslyším se smát," napsala budoucí maminka k fotce, na které pózuje s rukou na bříšku v náruči svého partnera, který se jmenuje Martin a živí se marketingem. Více o svém příteli ale tajemná hvězda prozrazovat nechce.

Herečka se už mateřské role nemůže dočkat a z popisku u snímku mohli fanoušci dokonce vyčíst, zda čeká syna, nebo dceru.

Bude to holčička?

"Ještě tě neznám a už vím, že tě miluju víc, než jsem vůbec schopná. Nikdy ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče. Bublinko naše, vím, že ti dám všechno, co mám a budu se modlit, aby jsi se svojí ztřeštěnou mámou měla svatou trpělivost. Nebude to totiž vždycky lehký a vím, že nastane milion chvil, kdy si budeš myslet, jak neskutečně trapná a mimo jsem (a já možná i doopravdy budu), ale doufám, že jednou pochopíš, že jsem všechno dělala nejlíp, jak jsem dovedla," píše Denisa Pfauserová, která své nenarozené miminko oslovuje v ženském rodě, z čehož je patrné, že nejspíš čeká dceru. 

"Nedokážu si to všechno zatím ani naplno uvědomit a mám z toho vlastně i hrozný strach. Ale moje srdce jsi naplnila štěstím a láskou, jakou jsem zatím nikdy nepoznala a díky tomu vím, že ve své nejdůležitější životní roli obstojím na Oscara," pěje herečka ódy na mateřství. 

Těhotenské fotografie Pfauserové měly u sledujících veliké ohlasy, a tak se brzy dočkali pokračování. "Všude slyším, že máme krásný fotky. Taky si to myslím. Však jsem si s výběrem fotografky dala záležet. Už se těším na focení většího bříška a následně i naší bublinky. Btw bříško mám ještě dost malinký, takže jsem se na focení ,"vytlusťovala", což bylo dost těžký, když člověk celý život při focení břicho naopak zatahuje. Je to úplně Pavlovův reflex, nedá se s tím nic dělat," uzavřela budoucí maminka. 

Herečka se mateřské role nemůže dočkat

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů