Šíp.deník.cz

Dominika Gottová: V léčebně vydržela týden, pak přišlo další selhání!

10 fotografií 10
Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová se nechala pustit z léčebny po necelých deseti dnech. Timo Tolkki svou manželku opustil, odjel do Mexika vydělávat peníze. Finskému hudebníkovi se zatím příliš nedaří. Timo Tolkki zkoušel nabízet v Mexiku kurzy, dorazilo na ně ale jen pět lidí.
Sdílej článek:

Dominika Gottová se ještě před pár dny pyšnila tím, že nastoupila ve Finsku na léčení. Dcera Karla Gotta konečně chtěla zatočit se svou závislostí na alkoholu a lécích, z léčebny se ale nechala domů propustit po necelých deseti dnech!

Dominika Gottová už se svými démony bojuje dlouhé roky. Po téměř dvaceti letech manželství vedle problémového hudebníka Tima Tolkkiho se závislost dcery známého zpěváka stále zhoršovala.

Své o tom ví například Šárka Rezková, která u sebe nechala Gottovou po příjezdu několik měsíců bydlet. Zpěvačka pak popsala, jaké množství alkoholu a léků je Dominika schopná denně zkonzumovat a své tvrzení doložila fotografií pokoje, kde nechala dceru Gotta přebývat. Místnost byla doslova zavalená flaškami od tvrdého alkoholu a piva.

"Dvě hodiny denně je v pořádku, dvaadvacet hodin je totálně mimo. Denně tahala domů tašku s alkoholem. Bylo to neskutečné. Pivo, víno, dokonce si kupovala i absint. Ptal jsem se jí, proč k tomu bere prášky, například neurol. Ona mi řekla, že je pak klidnější. Každý den, kdy se najela, jí šlo o život. Opravdu jsme měli strach, starali jsme se o ni jako o dítě," šokoval minulý rok partner Rezkové, Miroslav Kolodziej.

Že je na tom Gottová opravdu špatně, dokazovaly i výsledky od testů od lékařů, které obdržela před svým odjezdem do Finska. 

Dominika Gottová v minulosti žádnou léčbu nedokončila

Dominika Gottová má těžkou formu cukrovky, trpí vysokým tlakem a konzumace léků a alkoholu jí zcela zničila játra. Aktuálně je na tom tak, že pokud se své závislostí urychleně nezbaví, může kdykoliv předčasně zemřít.


Lékaři doporučovali okamžitě nastoupit na léčení Gottové už v Čechách, ona ale raději zvolila kliniku v Helsinkách, kde se již v minulosti léčila.

"Na léčení jsem měla nastoupit už v Praze, ale nechtěla jsem tam být pod dohledem lidí. Kvůli ztrátě práce jsem byla neustále ve stresu a špatně spala, a znovu se mi tak obnovila závislost na lécích na spaní. Ty ale nejde hned vysadit, to se musí pomalu," přiznala Dominika webu Super.cz. Odbornou pomoc už vyhledala v minulosti několikrát, vždy ale závislostem propadla znovu. I když měla tentokrát Gottová veliké ambice léčbu dokončit, nevydržela to ani deset dní.

Gottové jde o život, přesto v léčebně nevydržela, i když ji doma nikdo nečeká

"Tady v Helsinkách jsem byla už před třemi roky na jedné klinice, kde mi z tohoto pomohli. A tak jsem se rozhodla tu léčbu znovu podstoupit tady, kde mám klid. K tomu se pokusím zbavit i závislosti na alkoholu. Ale ty léky jsou teď podstatnější, zničila jsem si tou závislostí tělo a bylo to už nebezpečné. Mám teď jiné léky, které mě uklidňují a spím po nich," ozvala se Dominika z Finska. Ačkoliv si je vědoma, že je její stav vážný, nechala se propustit domů.

"Byla jsem propuštěna domů. V léčbě pokračuji ambulantně, jsem stále pod dohledem lékařů, chodí mi domů kontroly a když zjistí, že léčbu nedodržuji, tak mi ji okamžitě ukončí," tvrdí Dominika Gottová.

S největší pravděpodobností ale nedostala Gottová propustku, jak zní její verze, ale nechala se pustit opět na revers. U závislostí, ať už se jedná o léky, či alkohol, je běžná délka léčby 3-6 měsíců a pacient ještě musí následně dlouhé týdny i měsíce docházet na kontroly. Ambulantní léčba se doporučuje pouze lidem v počáteční fázi závislosti, což rozhodně není případ Dominiky. Je tedy velmi nepravděpodobné, že by těžce závislou osobu personál propustil po necelých dvou týdnech do domácího prostředí. 

Dceru Slavíka navíc v novém bytě nikdo nečeká, její manžel Timo Tolkki odletěl do Mexika a vrátí se nejdřív za dva měsíce. Jak tedy zvládne Gottová ukočírovat své choutky, když ji nikdo nebude hlídat ani podporovat, uvidíme za pár týdnů. 

Před odletem do Finska rozdávala Gottová jeden rozhovor za druhým.

Zdroj: Youtube

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů