Šíp.deník.cz

Dominika Gottová si vyslechla smutný verdikt lékařů: Jde jí o život!

Dominice Gottové osud hází neustále klacky pod nohy a ani nový rok nezačal pro dceru slavného zpěváka zrovna nejlépe. Podle lékařů je na tom Gottová velmi špatně a pokud nezmění životní styl, hrozí fatální následky!

1 / 12
Dominika Gottová

Dominika Gottová chtěla na konci minulého roku nastoupit do nové práce, během standardní zdravotní prohlídky se ale dozvěděla velmi nepříjemné zprávy.

Nejstarší dcera Karla Gotta se již několik let léčí s cukrovkou. Užívání léků na diabetes v kombinaci s alkoholem, kterému Dominiky holduje, je však doslova smrtící kombinace.

Gottová skrze veškeré existenční starosti své zdraví dlouhodobě neřešila a vše se odhalilo během nedávné návštěvě lékaře, kde jí našli hned několik vážných diagnóz. "Změřili mi tam tlak a ten vrchní jsem měla přes dvě stě! Paní doktorka se zděsila a hned mi napsala prášky. Z toho důvodu mě ale nevzali do práce," přiznala tehdy deníku Aha.cz. Zvýšený tlak ale nebyl jediný problém, který vyplynul na povrch.

Dominice Gottové jde o život!

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Dominika Gottová podle výše zmíněného webu aktuálně čeká na odlet do Helsinek, kam se chce se svým manželem Timem Tolkkim odstěhovat. 

Cílem cesty je prý dokončení žádosti o sociální bydlení a pokud vše klapne, chce Slavíkova dcera Česko nadobro opustit. 

Cesta do Finska ovšem může znamenat, že si pod sebou Gottová definitivně podřízne větev. Její vážné onemocnění jater vyžaduje léčbu a konzumace alkoholu může pro Dominiku znamenat rozsudek smrti.

Dominika Gottová chce opět zmizet za manželem Timem Tolkkim do Finska.

Timo TolkkiZdroj: Profimedia

Gottova dcera si vyslechla u lékaře vážnou diagnózu, trpí ztučnělými játry neboli steatózou. Nahromaděný tuk v játrech postupně zasáhne zdravé oblasti, takže funkční tkáně je čím dál méně.

Steatóza navíc může vést až k vážnému poškození jater, cirhóze, selhání či rakovině. "Na to jsem také dostala léky, je to síla! Vím a cítím, že se sebou musím něco dělat," řekla Aha Dominika Gottová.

Zda se ale dokáže vedle maniodepresivního manžela vzdát své závislosti na alkoholu a šlápnout na brzdu včas, to ukáží až příští měsíce. Snad to bude pro Gottovou dostatečné varování a změní své zažité návyky, které ji doslova přivádí do hrobu.

Roky užívání léků v kombinaci s alkoholem se na Dominice Gottové začínají podepisovat.

Gottová TolkkiZdroj: Profimedia

Karel Gott si velice přál, aby jeho dcera přestala pít.

Nechci s ním už mít nic společného, ale ta situace se mě bohužel dotýká,' řekla Gottová Blesku. Tolkki ale slova své manželky nebere vážně a ubytoval se pouhých pár kilometrů od ní!Zdroj: Profimedia.cz

Problémový muzikant Timo Tolkki není pro Gottovou žádná výhra. 

Timo TolkkiZdroj: Profimedia

Po smrti otce to nemá Dominika Gottová jednoduché.

Paranodiní představy naprosto zachvátily jeho mysl a finský hudebník má problém rozlišit realitu od svých bludů… Jak budou příští dny pobytu Tolkkiho v Praze, si zatím nikdo netroufá odhadovat.Zdroj: Profimedia.cz

Vážná diagnóza ji může i zabít!

Kauzu pro Vás budeme nadále podrobně sledovat a informovat Vás o průběhu, tak nás sledujte!Zdroj: Profimedia.cz

Zdroj: TV Nova
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů