Šíp.deník.cz

Dominika Gottová hazarduje se zdravím, jak dlouho to vydrží?

Dominika Gottová se poslední roky potýká s tolika problémy, že jí začaly přerůstat přes hlavu a situace se spíše horší, než lepší! Dcera Karla Gotta navíc vážně ohrožuje své zdraví! Před týdnem dokonce zkolabovala! Jak dlouho tohle tempo vydrží?

1 / 11
Dominika Gottová

Dominika Gottová utekla do Čech z Finska z jediného důvodu, chtěla se dostat co nejdál od svého psychicky nemocného manžela Tima Tolkkiho a začít nový život.

Gottové se zpočátku skutečně dařilo, našla si práci, tvrdila že nepije a kamarádka jí poskytla ubytování, takže se starosti postupně zmenšovaly.

Co ale čert nechtěl, Tolkki se rozhodl vydat na výlet do Prahy s cílem získat Dominiku zpět! Od té doby to ale s Gottovou jde doslova od deseti k pěti!

Dominika Gottová není z přítomnosti Tolkkiho vůbec nadšená.

Finský muzikant by si měl opravdu uvědomit, že nejlepší pro všechny zúčastněné bude, když se vrátí domů a podstoupí léčbu, kterou evidentně víc než nutně potřebuje.Zdroj: Profimedia.cz

Dominika Gottová byla z nových začátků velmi nadšená, bohužel ale přišel rychlý pád. S příjezdem Tolkkiho do Prahy začaly opravdové problémy.

Maniodepresivní muzikant, který navíc trpí bipolární poruchou svou ženu první dny doslova stalkoval a nenechal jí prostor ani v pracovní době!

Následkem toho se do baru v Palladiu, kde Gottová pracuje, nahrnuly davy fotografů, kteří si chtěli fotit Tima, jak se snaží o usmíření! Nyní hrozí Dominice vyhazov a to není zdaleka vše!

Příjezd manžela Gottovou zdrtil.

 'Když to bude nutné, dám mu na letenku, hlavně ať odjede,' vyjádřila Gottová jasný postoj. Tak se necháme překvapit, jak dlouho bude Tima ještě návštěva Prahy bavit.Zdroj: Profimedia.cz

Zákazníci si na Dominiku Gottovou začali stěžovat. Vadila jim přítomnost paparazzi, ale i fakt, že se musela dcera Karla Gotta vybavovat s manželem, místo aby se věnovala obsluze baru!

Majitel proto zvažuje, že dá Dominice padáka. Není tajemstvím, že Gottová má velmi křehkou psychiku a v těžkých dobách hledala útěchu v konzumaci léků a alkoholu!

Vzhledem k faktu, že nenastoupila na domluvenou léčbu, a je pod neustálým tlakem, hrozí, že opět spadne do stejné závislosti! Navíc, dle posledních informací je na tom Dominika opravdu špatně a nikdo neví, jak dlouho ještě vydrží, než bude muset vyhledat odbornou pomoc. Situaci také nepřispívá blížící se rozvod s Tolkkim, Gottová totiž dluží ve Finsku miliony!

Gottové se problémy sypou na hlavu ze všech stran.

Následně sdílel ještě několik videí Karla Gotta a vždy s citáty jako 'Duch Karla je se mnou apod,' čímž už své sledující naprosto vytočil a začali se do něj navážet, ať jde konečně na léčení.Zdroj: Profimedia.cz

Dominiku Gottovou v případě rozvodu s Tolkkim ještě čekají velmi nepříjemné záležitosti. Finský muzikant má totiž milionové dluhy, které ale spadají i na dceru slavného zpěváka.

Budeme doufat, že se podaří se Gottové co nejlépe se situací vyrovnat, a neporuší svůj slib abstinence, který dala umírajícímu otci!

Karel Gott své dceři nic neodkázal, musí se postarat sama.

Finský hudebník se rád svěřuje do nejrůznějších bulvárních plátků, kde se často zpovídá ze svých manideodepresivních vizí života. Za krátký čas v Čechách ale už proti sobě Tolkki poštval nejen vlastní manželku, ale i veřejnost.Zdroj: Profimedia.cz

S Tolkkim jsou samé problémy.

Dominika Gottová je mnoho let provdaná za muzikanta Tima Tolkki. Poslední roky manželství se ale rozhodně nedají považovat za šťastné a bohužel se ukazuje, že kromě rozpadajícího se vztahu padá Tolkki na samé dno!Zdroj: Profimedia.cz

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů