Šíp.deník.cz

Gottová byla hospitalizovaná se závislostí na alkoholu: Pít ho má prý povolené

5 fotografií 5
Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová a Timo Tolkki jsou spolu přes dvacet let  Gottová svého muže obhajuje a tvrdí, že je slavnější, než býval její otec Tolkki má za sebou čtyři roky depresí, nyní se věnuje hudební kariéře Dominika Gottová přijela do Čech natočit německou verzi písně Pro Tebe, kterou pro ni napsal hudebník Gabriel Grillotti
Sdílej článek:

Dominika Gottová si odskočila za prací do Čech a ačkoliv předem avizovala, že na sebe nechce strhávat pozornost, příliš se jí to nedaří. Tentokrát vyvolala prvorozená dcera Karla Gotta skandál, když v jednom z posledních rozhovorů prohlásila, že její manžel Timo Tolkki je větší celebrita, než byl její otec. Mimo jiné se Dominika rozpovídala o své závislosti a jak to dnes má s konzumací alkoholu.

Ačkoliv byla Dominika opakovaně hospitalizovaná se závislostí na alkoholu a trpí vážnou cukrovkou, stále si neodpustí jeho konzumaci. Údajně má prý od lékařů povolené množství, které smí denně vypít a pokud míru poruší, prozradí ji testy, na které pravidelně dochází.

"Mám pod kontrolou dovolené určité množství, které se nesmí překročit a nedá se to obelhat, jelikož se to měří přes krev. Když jsou po rozboru čísla černý, tak je to v pořádku a takhle pít můžete. Naopak červená znamená, že bych měla pít méně. Je to vždycky taková sázka do loterie, co mi tam vyjde," vysvětlila Gottová webu Extra s tím, že pravidelně dochází v Helsinkách na kliniku.

Nesmí vám uniknout

Tatínek hrál jen v České republice a Německu

Gottová měla problém i s nadužíváním silných prášků na spaní. To se jí ale prý podařilo odbourat. "Ty prášky, které jsem brala, byly silně návykové. Během hospitalizace mi je postupně ubíraly a nahradili je jinými, které mohu brát až do konce života. Mám chronickou nespavost," objasnila Dominika výše zmíněnému webu.

Během rozhovoru se Gottová dostala i k manželství s Timem Tolkkim, se kterým žije přerušovaně dvacet let a padla velmi překvapivá slova.

"Samozřejmě, že mi svým způsobem chybí, ale zvykla jsem si na to. Timo vždy hrál v zahraničí, a hodně. Není to muzikant, který hrál jenom v jedné republice. Třeba tatínek hrál jenom po České republice nebo v Německu. Ale Timo je světoznámý. To je ten úděl můj, když vím, že vstupuju do manželského vztahu s někým, kdo bude asi celý život cestovat. Mám dvě možnosti. Buď se rozejdeme, nebo se vezmeme a přistoupím na ty podmínky," obhajuje Dominika svého manžela.

Nesmí vám uniknout

Timo čtyři roky nefungoval

I když je aktuálně Dominika Gottová s manželem spokojená, mají za sebou velice temné období. Finský muzikant trpí maniodepresemi a vážná nemoc velmi ovlivnila jejich vztah.  

"Timo má za sebou depresivní fázi, kdy nebyl čtyři roky téměř schopen fungovat. Jenom ležel na gauči a stěžoval si, že nemůže nic. Ani do obchodu," vypráví Dominika, která si z tohoto důvodu vztah na dálku nemůže vynachválit.

"Přijede domů koncem května. Tak nějakou dobu budeme zase spolu. Alespoň se neomrzíme, jako když přijde manžel každý den po práci v šest večer domů," uzavřela Gottová, která je v Praze pouze na skok a brzy se vrací ho Helsinek, kde je dle svých slov spokojená.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů