Šíp.deník.cz

Dominika Gottová u hrobu otce: Zklamání z vdovy po otci nedokázala skrývat!

Nedožité jednaosmdesáté narozeniny Karla Gotta vyvolaly mezi jeho manželkou Ivanou a nejstarší dcerou Dominikou pořádný konflikt! Ten se táhne už několik dní a při návštěvě hrobu si Dominika opět neodpustila celou aféru okomentovat!

1 / 11
Dominika Gottová

O tom že se Ivana Gottová se svou nevlastní dcerou Dominikou nemusí, se ví již delší dobu. Otevřený mediální konflikt ale vygradoval až na nedožité narozeniny Karla Gotta!

Na hrobě zpěváka rodina umístila dojemný vzkaz, jediná nejstarší dcera na něm ale chyběla. To ale vyvolalo přestřelku mezi ní a vdovou Ivanou, která se snažila vysvětlit, proč podpis Dominiky chyběl.

"Dominika není s Ivanou v kontaktu a o rodinu se od svého návratu do Česka nezajímá. Stejně tak se nezajímala o uložení otce a nezajímá se ani o hrob. Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo nedožitých otcových narozenin domluvila," řekl mluvčí Aneta Stolzová webu Super.cz a to rozjelo další reakce Dominiky Gottové!

Dominika a Ivana Gottová spolu mají nepříjemný konflikt.

Gottová Ivana Gottová DominikaZdroj: Profimedia

Dominika Gottová se proti slovům své macechy Ivany ještě ten ohradila. "Není pravda, že se o rodinu svého otce nezajímám. A je na manželce mého otce, aby děti obvolala a sdělila jim formu uctění jeho památky, kterou chystá. S rodinou, včetně sestřiček, v kontaktu jsem. Velice mě toto prohlášení zabolelo a dokážu, že není pravdivé," řekla nejstarší dcera Gotta stejnému webu.

Dominika se vydala nakonec k hrobu otce v doprovodu své maminky Antonie Zacpalové a opět si neodpustila rýpnutí do vdovy Ivany!

"Přišla jsem uctít tatínkovu památku s mojí maminkou až dnes, protože jsem byla pracovně vytížená. Obě jsme si otce v den jeho narozenin připomněly soukromě a dnes ještě tady. Velice nás mrzí nekomunikace v rodině, protože bychom se rády rodinných záležitostí účastnily a zcela jistě bychom se jmenovitě ke společné kytici připojily. Vyjádření tiskové mluvčí paní Ivany Gottové na moji adresu považuji za lživé a skandální, protože se o mně vyjadřuje osoba, která mne vůbec nezná," vyjádřila deníku Super.cz své pocity. Z celé situace je prý velice zklamaná! 

Dominice Gottové leží chování vdovy po jejím otci v žaludku!

Dominika GottováZdroj: Profimedia

"Pokud skutečně toto vyjádření sepsala manželka mého otce, pak k tomu říkám, ať si každý zamete před vlastním prahem. S rodinou v kontaktu jsem a Ivana mi mohla ohledně výročí narození otce zavolat a říci mi, jakou formu uctění jeho památky s rodinou zvažuje. Nestalo se tak, zatímco jiné členy rodiny pravděpodobně kontaktovala. Zvolila jsem vlastní formu uctění památky, a proto jsem zde," uzavřela Dominika Gottová.

Prvorozená Karla Gotta jen velmi těžko skrývá zklamání ze vztahů v rodině. Z vývoje situace to ale vypadá, že jen tak k usmíření znepřátelených stran nedojde…

Dominika Gottová jediná na vzkazu chyběla.

vzkaz rodiny Gottových na hrobceZdroj: PROFIMEDIA

Dokud byl zpěvák naživu, vztahy se mu dařilo držet na uzdě.

Gottová Ivana Gottová DominikaZdroj: Profimedia

K hrobu otce dorazila Gottová v doprovodu své maminky Antonie Zcpalové.

Dominika Gottová Antonie ZacpalováZdroj: Profimedia

Dominika Gottová je z otcovi smrti stále zdrcená.

Klid na pohřbu byl spíš takovým klidem před bouří. Brzy si Ivana a Dominika Gottovy začaly ostře vyměňovat názory před média. Velikou neplechu způsobil Timo Tolkki!Zdroj: Profimedia.cz

Gottová tvrdí, že ji vdova Ivana záměrně ignoruje.

Dominika Gottova s Karlem Gottem.Zdroj: Profimedia.cz

Ivana Gottová se vyjadřuje do médií zásadně skrze svou tiskovou mluvčí Stolzovou.

Ivana GottováZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů